Súhrn
- Vznik
- 24. 01. 199432 rokov 9 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 29 539 €2018
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- EKOREX TRADE, spol. s r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 31365795
- daňové identifikačné číslo
- 2020345822
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Riazanská 72, 83102 Bratislava, Slovenská republika
- Územie
- okres Bratislava IIIBratislavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 24. 01. 1994
- V registri
- 32 rokov 9 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 6400/B - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 781209
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| sprostredkovateľské služby v oblasti obchodu a zákaziek, | 24. 01. 1994 | — |
| poradenská a konzultačná činnosť v oblasti obchodu, | 24. 01. 1994 | — |
| kúpa tovaru za účelom ďalšieho predaja a predaj (obchodovať s tovarom, na ktorý sa vyžaduje osobitné povolenie, možno len s tým povolením), | 24. 01. 1994 | — |
| vedenie účtovníctva, | 06. 12. 2011 | — |
| administratívne služby, | 06. 12. 2011 | — |
| činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov, | 06. 12. 2011 | — |
| vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti, | 06. 12. 2011 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2020345822 | 10. 09. 2026 | — | 01. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Sociálna poisťovňa | od 11. 09. 2026 otvorený | 26. 10. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 26. 10. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2018 zvýšila zisk o ▲159 % na 8 546 € a zvýšila tržby o ▲28 % na 29,5 tisíc eur.
Tržby
29 539 €
▲ 28,3 %Výsledok hospodárenia
8 546 €
▲ 158,7 %Aktíva
78 088 €
▼ 5,4 %Vlastné imanie
66 068 €
▲ 35,4 %Zadlženosť
15,4 %
Hrubá marža
33,7 %
Čistá marža
28,9 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2015Závierka v registri účtovných závierok | 2016Závierka v registri účtovných závierok | 2018Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|
| Tržby | 28,9 tis. | 23 tis. | 29,5 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 3,7 tis. | 3,3 tis. | 8,5 tis. |
| Aktíva | 14,6 tis. | 82,6 tis. | 78,1 tis. |
| Vlastné imanie | 11,6 tis. | 48,8 tis. | 66,1 tis. |
| Daň z príjmu | 960 | 960 | 1,4 tis. |
| Zadlženosť | 20,7 % | 40,9 % | 15,4 % |
2018
- Tržby
- 29,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 8,5 tis.
- Aktíva
- 78,1 tis.
- Vlastné imanie
- 66,1 tis.
- Daň z príjmu
- 1,4 tis.
- Zadlženosť
- 15,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2016
- Tržby
- 23 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 3,3 tis.
- Aktíva
- 82,6 tis.
- Vlastné imanie
- 48,8 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 40,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2015
- Tržby
- 28,9 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 3,7 tis.
- Aktíva
- 14,6 tis.
- Vlastné imanie
- 11,6 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 20,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 03. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 26. 10. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.