prezri.sk

platné k 02. 11. 2026

TALLUS, spol. s r.o.

identifikačné číslo organizácie 31363873aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
17. 12. 199332 rokov 10 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
173 197 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
TALLUS, spol. s r.o.
identifikačné číslo organizácie
31363873
daňové identifikačné číslo
2020292076
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2020292076
Sídlo
Istrijská 8/D, 84107 Bratislava, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
17. 12. 1993
V registri
32 rokov 10 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 78514/B
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
698318
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
- nákup, predaj a sprostredkovanie tovarov v rozsahu voľnej živnosti,17. 12. 1993—
- činnosť organizačných a ekonomických poradcov,17. 12. 1993—
prevádzkovanie motokárovej dráhy v rozsahu voľnej živnosti,12. 04. 2008—
prenájom hnuteľných vecí v rozsahu voľnej živnosti,12. 04. 2008—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu a služieb v rozsahu voľnej živnosti,12. 04. 2008—
predaj na priamu konzumáciu tepelne rýchlo upravovaných mäsových výrobkov a obvyklých príloh, ako aj bezmäsitých jedál,12. 04. 2008—
predaj na priamu konzumáciu nealkoholických a priemyselne vyrábaných mliečnych nápojov, koktailov, piva, vína a destilátov,12. 04. 2008—
zhotovovanie web stránok a ich následná aktualizácia,12. 04. 2008—
fotografické služby,12. 04. 2008—
inzertná činnosť,12. 04. 2008—
technicko-organizačné zabezpečenie seminárov a školení v rozsahu voľnej živnosti,12. 04. 2008—
výroba, spracovanie a distribúcia reklamného materiálu13. 05. 2010—
reklamné a marketingové služby13. 05. 2010—
polygrafická výroba, sadzba a konečná úprava tlačovín13. 05. 2010—
organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí13. 05. 2010—
prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení13. 05. 2010—
poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu13. 05. 2010—
prevádzkovanie športových zariadení13. 05. 2010—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2020292076: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2020292076: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020292076IČ DPH SK2020292076Obdobia daňových registráciíDIČ 2020292076: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2020292076: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020292076IČ DPH SK2020292076Obdobia daňových registráciíDIČ 2020292076: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2020292076: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020292076IČ DPH SK2020292076
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202029207611. 09. 2026—02. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 01. 10. 1995
daňové identifikačné číslo202029207610. 09. 2026—01. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 12. 10. 2026 (rok porušenia 2024).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 znížila zisk o ▼6 % na 2 852 € a znížila tržby o ▼16 % na 173,2 tisíc eur.

Tržby

173 197 €

▼ 16,2 %

Výsledok hospodárenia

2 852 €

▼ 6,1 %

Aktíva

498 192 €

▲ 33,5 %

Vlastné imanie

10 933 €

▲ 35,3 %

Zadlženosť

97,8 %

Hrubá marža

2,2 %

Čistá marža

1,6 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 133 186 €. 2022: tržby 222 197 €. 2023: tržby 208 459 €. 2024: tržby 206 616 €. 2025: tržby 173 197 €.250 tis.125 tis.0133,2 tis.222,2 tis.208,5 tis.206,6 tis.173,2 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 133 186 €. 2022: tržby 222 197 €. 2023: tržby 208 459 €. 2024: tržby 206 616 €. 2025: tržby 173 197 €.250 tis.125 tis.0133,2 tis.222,2 tis.208,5 tis.206,6 tis.173,2 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 133 186 €. 2022: tržby 222 197 €. 2023: tržby 208 459 €. 2024: tržby 206 616 €. 2025: tržby 173 197 €.250 tis.125 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −54 582 €. 2022: výsledok hospodárenia 54 €. 2023: výsledok hospodárenia 81 €. 2024: výsledok hospodárenia 3 036 €. 2025: výsledok hospodárenia 2 852 €.5 tis.0−100 tis.−54,6 tis.+54+81+3 tis.+2,9 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −54 582 €. 2022: výsledok hospodárenia 54 €. 2023: výsledok hospodárenia 81 €. 2024: výsledok hospodárenia 3 036 €. 2025: výsledok hospodárenia 2 852 €.5 tis.0−100 tis.−54,6 tis.+54+81+3 tis.+2,9 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −54 582 €. 2022: výsledok hospodárenia 54 €. 2023: výsledok hospodárenia 81 €. 2024: výsledok hospodárenia 3 036 €. 2025: výsledok hospodárenia 2 852 €.5 tis.0−100 tis.+81202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 225 311 €, vlastné imanie −15 089 €. 2022: aktíva 180 047 €, vlastné imanie −15 036 €. 2023: aktíva 264 143 €, vlastné imanie 5 045 €. 2024: aktíva 373 224 €, vlastné imanie 8 080 €. 2025: aktíva 498 192 €, vlastné imanie 10 933 €.500 tis.0−20 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 225 311 €, vlastné imanie −15 089 €. 2022: aktíva 180 047 €, vlastné imanie −15 036 €. 2023: aktíva 264 143 €, vlastné imanie 5 045 €. 2024: aktíva 373 224 €, vlastné imanie 8 080 €. 2025: aktíva 498 192 €, vlastné imanie 10 933 €.500 tis.0−20 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 225 311 €, vlastné imanie −15 089 €. 2022: aktíva 180 047 €, vlastné imanie −15 036 €. 2023: aktíva 264 143 €, vlastné imanie 5 045 €. 2024: aktíva 373 224 €, vlastné imanie 8 080 €. 2025: aktíva 498 192 €, vlastné imanie 10 933 €.500 tis.0−20 tis.20212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 19 917 €, zásoby 39 400 €, pohľadávky 106 539 €, finančné účty 59 455 €. 2022: dlhodobý majetok 12 153 €, zásoby 30 200 €, pohľadávky 96 795 €, finančné účty 40 899 €. 2023: dlhodobý majetok 62 662 €, zásoby 37 500 €, pohľadávky 42 574 €, finančné účty 121 407 €. 2024: dlhodobý majetok 112 277 €, zásoby 25 800 €, pohľadávky 58 859 €, finančné účty 176 288 €. 2025: dlhodobý majetok 63 697 €, zásoby 44 400 €, pohľadávky 166 829 €, finančné účty 223 266 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 19 917 €, zásoby 39 400 €, pohľadávky 106 539 €, finančné účty 59 455 €. 2022: dlhodobý majetok 12 153 €, zásoby 30 200 €, pohľadávky 96 795 €, finančné účty 40 899 €. 2023: dlhodobý majetok 62 662 €, zásoby 37 500 €, pohľadávky 42 574 €, finančné účty 121 407 €. 2024: dlhodobý majetok 112 277 €, zásoby 25 800 €, pohľadávky 58 859 €, finančné účty 176 288 €. 2025: dlhodobý majetok 63 697 €, zásoby 44 400 €, pohľadávky 166 829 €, finančné účty 223 266 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 19 917 €, zásoby 39 400 €, pohľadávky 106 539 €, finančné účty 59 455 €. 2022: dlhodobý majetok 12 153 €, zásoby 30 200 €, pohľadávky 96 795 €, finančné účty 40 899 €. 2023: dlhodobý majetok 62 662 €, zásoby 37 500 €, pohľadávky 42 574 €, finančné účty 121 407 €. 2024: dlhodobý majetok 112 277 €, zásoby 25 800 €, pohľadávky 58 859 €, finančné účty 176 288 €. 2025: dlhodobý majetok 63 697 €, zásoby 44 400 €, pohľadávky 166 829 €, finančné účty 223 266 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −15 089 €, dlhodobé záväzky 22 042 €, krátkodobé záväzky 218 358 €. 2022: vlastné imanie −15 036 €, dlhodobé záväzky 154 674 €, krátkodobé záväzky 40 409 €. 2023: vlastné imanie 5 045 €, dlhodobé záväzky 166 757 €, krátkodobé záväzky 92 341 €. 2024: vlastné imanie 8 080 €, dlhodobé záväzky 240 343 €, krátkodobé záväzky 124 801 €. 2025: vlastné imanie 10 933 €, dlhodobé záväzky 347 694 €, krátkodobé záväzky 139 565 €.500 tis.0−20 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −15 089 €, dlhodobé záväzky 22 042 €, krátkodobé záväzky 218 358 €. 2022: vlastné imanie −15 036 €, dlhodobé záväzky 154 674 €, krátkodobé záväzky 40 409 €. 2023: vlastné imanie 5 045 €, dlhodobé záväzky 166 757 €, krátkodobé záväzky 92 341 €. 2024: vlastné imanie 8 080 €, dlhodobé záväzky 240 343 €, krátkodobé záväzky 124 801 €. 2025: vlastné imanie 10 933 €, dlhodobé záväzky 347 694 €, krátkodobé záväzky 139 565 €.500 tis.0−20 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −15 089 €, dlhodobé záväzky 22 042 €, krátkodobé záväzky 218 358 €. 2022: vlastné imanie −15 036 €, dlhodobé záväzky 154 674 €, krátkodobé záväzky 40 409 €. 2023: vlastné imanie 5 045 €, dlhodobé záväzky 166 757 €, krátkodobé záväzky 92 341 €. 2024: vlastné imanie 8 080 €, dlhodobé záväzky 240 343 €, krátkodobé záväzky 124 801 €. 2025: vlastné imanie 10 933 €, dlhodobé záväzky 347 694 €, krátkodobé záväzky 139 565 €.500 tis.0−20 tis.20212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 80 €. 2023: daň z príjmu 66 €. 2024: daň z príjmu 960 €. 2025: daň z príjmu 960 €.1 tis.50000806696096020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 80 €. 2023: daň z príjmu 66 €. 2024: daň z príjmu 960 €. 2025: daň z príjmu 960 €.1 tis.50000806696096020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 80 €. 2023: daň z príjmu 66 €. 2024: daň z príjmu 960 €. 2025: daň z príjmu 960 €.1 tis.50000806696096020212022202320242025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby133,2 tis.222,2 tis.208,5 tis.206,6 tis.173,2 tis.
Výsledok hospodárenia−54,6 tis.54813 tis.2,9 tis.
Aktíva225,3 tis.180 tis.264,1 tis.373,2 tis.498,2 tis.
Vlastné imanie−15,1 tis.−15 tis.5 tis.8,1 tis.10,9 tis.
Daň z príjmu08066960960
Zadlženosť106,7 %108,4 %98,1 %97,8 %97,8 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
173,2 tis.
Výsledok hospodárenia
2,9 tis.
Aktíva
498,2 tis.
Vlastné imanie
10,9 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
97,8 %

2024

Tržby
206,6 tis.
Výsledok hospodárenia
3 tis.
Aktíva
373,2 tis.
Vlastné imanie
8,1 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
97,8 %

2023

Tržby
208,5 tis.
Výsledok hospodárenia
81
Aktíva
264,1 tis.
Vlastné imanie
5 tis.
Daň z príjmu
66
Zadlženosť
98,1 %

2022

Tržby
222,2 tis.
Výsledok hospodárenia
54
Aktíva
180 tis.
Vlastné imanie
−15 tis.
Daň z príjmu
80
Zadlženosť
108,4 %

2021

Tržby
133,2 tis.
Výsledok hospodárenia
−54,6 tis.
Aktíva
225,3 tis.
Vlastné imanie
−15,1 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
106,7 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 02. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 02. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API