prezri.sk

platné k 02. 11. 2026

SLOMIK, s r.o., v konkurze

identifikačné číslo organizácie 31361269aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
03. 11. 199332 rokov 11 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno3 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
6 069 846 €2020
Oznámenia
1717 oznámení vo Vestníku

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
SLOMIK, s r.o., v konkurze
identifikačné číslo organizácie
31361269
daňové identifikačné číslo
2020296157
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Pečnianska 6, 851 01 Bratislava - mestská časť Petržalka, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
03. 11. 1993
V registri
32 rokov 11 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 6017/B
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
235596
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
- sprostredkovanie v oblasti obchodu a služieb,03. 11. 1993—
- kúpa a predaj tovaru v rozsahu voľnej živnosti,03. 11. 1993—
- poradenská činnosť v oblasti zapísaného predmetu podnikania,03. 11. 1993—
- prenájom nehnuteľností, bytov a nebytových priestorov bez poskytovania iných než základných služieb spojených s prenájmom,18. 07. 2002—
- usporadúvanie školení, seminárov a vzdelávacích podujatí,18. 07. 2002—
- reklamná činnosť,18. 07. 2002—
- prieskum trhu,18. 07. 2002—
- prenájom motorových vozidiel,18. 07. 2002—
- prenájom nehnuteľností, bytových a nebytových priestorov s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom,18. 07. 2002—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2020296157: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020296157Obdobia daňových registráciíDIČ 2020296157: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020296157Obdobia daňových registráciíDIČ 2020296157: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020296157
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202029615710. 09. 2026—01. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 27. 04. 2023 (rok porušenia 2022).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Všeobecná zdravotná poisťovňa Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 20. 10. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Všeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuVšeobecná zdravotná poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 20. 10. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Všeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuVšeobecná zdravotná poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 20. 10. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Všeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuVšeobecná zdravotná poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 20. 10. 2026 otvorený02. 11. 2026
Všeobecná zdravotná poisťovňaod 13. 09. 2026 otvorený31. 10. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 20. 10. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2020 zvýšila zisk o ▲2 969 % na 3 701 780 € a znížila tržby o ▼63 % na 6,07 mil. €.

Tržby

6 069 846 €

▼ 63,2 %

Výsledok hospodárenia

3 701 780 €

▲ 2 969,2 %

Aktíva

5 702 942 €

▲ 82,5 %

Vlastné imanie

4 013 190 €

▲ 1 188,7 %

Zadlženosť

29,6 %

Hrubá marža

85,8 %

Čistá marža

61,0 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2016: tržby 16 476 335 €. 2017: tržby 13 461 675 €. 2018: tržby 15 296 082 €. 2019: tržby 16 478 930 €. 2020: tržby 6 069 846 €.20 mil.10 mil.016,48 mil.13,46 mil.15,3 mil.16,48 mil.6,07 mil.20162017201820192020Tržby2016: tržby 16 476 335 €. 2017: tržby 13 461 675 €. 2018: tržby 15 296 082 €. 2019: tržby 16 478 930 €. 2020: tržby 6 069 846 €.20 mil.10 mil.016,48 mil.13,46 mil.15,3 mil.16,48 mil.6,07 mil.20162017201820192020Tržby2016: tržby 16 476 335 €. 2017: tržby 13 461 675 €. 2018: tržby 15 296 082 €. 2019: tržby 16 478 930 €. 2020: tržby 6 069 846 €.20 mil.10 mil.0201620182020

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2016: výsledok hospodárenia 1 646 258 €. 2017: výsledok hospodárenia 631 840 €. 2018: výsledok hospodárenia 802 131 €. 2019: výsledok hospodárenia 120 609 €. 2020: výsledok hospodárenia 3 701 780 €.5 mil.2,5 mil.0+1,65 mil.+631,8 tis.+802,1 tis.+120,6 tis.+3,7 mil.20162017201820192020Výsledok hospodárenia2016: výsledok hospodárenia 1 646 258 €. 2017: výsledok hospodárenia 631 840 €. 2018: výsledok hospodárenia 802 131 €. 2019: výsledok hospodárenia 120 609 €. 2020: výsledok hospodárenia 3 701 780 €.5 mil.2,5 mil.0+1,65 mil.+3,7 mil.201620182020Výsledok hospodárenia2016: výsledok hospodárenia 1 646 258 €. 2017: výsledok hospodárenia 631 840 €. 2018: výsledok hospodárenia 802 131 €. 2019: výsledok hospodárenia 120 609 €. 2020: výsledok hospodárenia 3 701 780 €.5 mil.2,5 mil.0201620182020

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2016: aktíva 8 568 581 €, vlastné imanie 2 247 937 €. 2017: aktíva 7 253 673 €, vlastné imanie 1 279 777 €. 2018: aktíva 8 176 083 €, vlastné imanie 992 932 €. 2019: aktíva 3 124 713 €, vlastné imanie 311 410 €. 2020: aktíva 5 702 942 €, vlastné imanie 4 013 190 €.10 mil.5 mil.020162017201820192020Aktíva a vlastné imanie2016: aktíva 8 568 581 €, vlastné imanie 2 247 937 €. 2017: aktíva 7 253 673 €, vlastné imanie 1 279 777 €. 2018: aktíva 8 176 083 €, vlastné imanie 992 932 €. 2019: aktíva 3 124 713 €, vlastné imanie 311 410 €. 2020: aktíva 5 702 942 €, vlastné imanie 4 013 190 €.10 mil.5 mil.020162017201820192020Aktíva a vlastné imanie2016: aktíva 8 568 581 €, vlastné imanie 2 247 937 €. 2017: aktíva 7 253 673 €, vlastné imanie 1 279 777 €. 2018: aktíva 8 176 083 €, vlastné imanie 992 932 €. 2019: aktíva 3 124 713 €, vlastné imanie 311 410 €. 2020: aktíva 5 702 942 €, vlastné imanie 4 013 190 €.10 mil.5 mil.020162017201820192020

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2016: dlhodobý majetok 957 999 €, zásoby 5 325 787 €, pohľadávky 2 046 783 €, finančné účty 188 825 €. 2017: dlhodobý majetok 770 771 €, zásoby 3 580 992 €, pohľadávky 2 206 494 €, finančné účty 646 433 €. 2018: dlhodobý majetok 742 540 €, zásoby 5 610 784 €, pohľadávky 1 224 506 €, finančné účty 537 388 €. 2019: dlhodobý majetok 845 690 €, zásoby 1 634 538 €, pohľadávky 531 842 €, finančné účty 75 335 €. 2020: dlhodobý majetok 28 647 €, zásoby 169 463 €, pohľadávky 5 499 054 €, finančné účty 339 €.10 mil.5 mil.020162017201820192020Štruktúra aktív2016: dlhodobý majetok 957 999 €, zásoby 5 325 787 €, pohľadávky 2 046 783 €, finančné účty 188 825 €. 2017: dlhodobý majetok 770 771 €, zásoby 3 580 992 €, pohľadávky 2 206 494 €, finančné účty 646 433 €. 2018: dlhodobý majetok 742 540 €, zásoby 5 610 784 €, pohľadávky 1 224 506 €, finančné účty 537 388 €. 2019: dlhodobý majetok 845 690 €, zásoby 1 634 538 €, pohľadávky 531 842 €, finančné účty 75 335 €. 2020: dlhodobý majetok 28 647 €, zásoby 169 463 €, pohľadávky 5 499 054 €, finančné účty 339 €.10 mil.5 mil.020162017201820192020Štruktúra aktív2016: dlhodobý majetok 957 999 €, zásoby 5 325 787 €, pohľadávky 2 046 783 €, finančné účty 188 825 €. 2017: dlhodobý majetok 770 771 €, zásoby 3 580 992 €, pohľadávky 2 206 494 €, finančné účty 646 433 €. 2018: dlhodobý majetok 742 540 €, zásoby 5 610 784 €, pohľadávky 1 224 506 €, finančné účty 537 388 €. 2019: dlhodobý majetok 845 690 €, zásoby 1 634 538 €, pohľadávky 531 842 €, finančné účty 75 335 €. 2020: dlhodobý majetok 28 647 €, zásoby 169 463 €, pohľadávky 5 499 054 €, finančné účty 339 €.10 mil.5 mil.020162017201820192020
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2016: vlastné imanie 2 247 937 €, dlhodobé záväzky 120 326 €, krátkodobé záväzky 6 191 253 €. 2017: vlastné imanie 1 279 777 €, dlhodobé záväzky 86 432 €, krátkodobé záväzky 5 887 464 €. 2018: vlastné imanie 992 932 €, dlhodobé záväzky 51 910 €, krátkodobé záväzky 7 131 241 €. 2019: vlastné imanie 311 410 €, dlhodobé záväzky 136 028 €, krátkodobé záväzky 2 677 275 €. 2020: vlastné imanie 4 013 190 €, dlhodobé záväzky 29 918 €, krátkodobé záväzky 1 659 834 €.10 mil.5 mil.020162017201820192020Štruktúra pasív2016: vlastné imanie 2 247 937 €, dlhodobé záväzky 120 326 €, krátkodobé záväzky 6 191 253 €. 2017: vlastné imanie 1 279 777 €, dlhodobé záväzky 86 432 €, krátkodobé záväzky 5 887 464 €. 2018: vlastné imanie 992 932 €, dlhodobé záväzky 51 910 €, krátkodobé záväzky 7 131 241 €. 2019: vlastné imanie 311 410 €, dlhodobé záväzky 136 028 €, krátkodobé záväzky 2 677 275 €. 2020: vlastné imanie 4 013 190 €, dlhodobé záväzky 29 918 €, krátkodobé záväzky 1 659 834 €.10 mil.5 mil.020162017201820192020Štruktúra pasív2016: vlastné imanie 2 247 937 €, dlhodobé záväzky 120 326 €, krátkodobé záväzky 6 191 253 €. 2017: vlastné imanie 1 279 777 €, dlhodobé záväzky 86 432 €, krátkodobé záväzky 5 887 464 €. 2018: vlastné imanie 992 932 €, dlhodobé záväzky 51 910 €, krátkodobé záväzky 7 131 241 €. 2019: vlastné imanie 311 410 €, dlhodobé záväzky 136 028 €, krátkodobé záväzky 2 677 275 €. 2020: vlastné imanie 4 013 190 €, dlhodobé záväzky 29 918 €, krátkodobé záväzky 1 659 834 €.10 mil.5 mil.020162017201820192020
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2016: daň z príjmu 461 850 €. 2017: daň z príjmu 207 318 €. 2018: daň z príjmu 219 884 €. 2019: daň z príjmu 30 521 €. 2020: daň z príjmu 1 504 931 €.2 mil.1 mil.0461,9 tis.207,3 tis.219,9 tis.30,5 tis.1,5 mil.20162017201820192020Daň z príjmu2016: daň z príjmu 461 850 €. 2017: daň z príjmu 207 318 €. 2018: daň z príjmu 219 884 €. 2019: daň z príjmu 30 521 €. 2020: daň z príjmu 1 504 931 €.2 mil.1 mil.0461,9 tis.207,3 tis.219,9 tis.30,5 tis.1,5 mil.20162017201820192020Daň z príjmu2016: daň z príjmu 461 850 €. 2017: daň z príjmu 207 318 €. 2018: daň z príjmu 219 884 €. 2019: daň z príjmu 30 521 €. 2020: daň z príjmu 1 504 931 €.2 mil.1 mil.0201620182020
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2016Závierka v registri účtovných závierok2017Závierka v registri účtovných závierok2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok
Tržby16,48 mil.13,46 mil.15,3 mil.16,48 mil.6,07 mil.
Výsledok hospodárenia1,65 mil.631,8 tis.802,1 tis.120,6 tis.3,7 mil.
Aktíva8,57 mil.7,25 mil.8,18 mil.3,12 mil.5,7 mil.
Vlastné imanie2,25 mil.1,28 mil.992,9 tis.311,4 tis.4,01 mil.
Daň z príjmu461,9 tis.207,3 tis.219,9 tis.30,5 tis.1,5 mil.
Zadlženosť73,7 %82,4 %87,9 %90,0 %29,6 %

aj 2014–2015 — v pláne Štandard

2020

Tržby
6,07 mil.
Výsledok hospodárenia
3,7 mil.
Aktíva
5,7 mil.
Vlastné imanie
4,01 mil.
Daň z príjmu
1,5 mil.
Zadlženosť
29,6 %

2019

Tržby
16,48 mil.
Výsledok hospodárenia
120,6 tis.
Aktíva
3,12 mil.
Vlastné imanie
311,4 tis.
Daň z príjmu
30,5 tis.
Zadlženosť
90,0 %

2018

Tržby
15,3 mil.
Výsledok hospodárenia
802,1 tis.
Aktíva
8,18 mil.
Vlastné imanie
992,9 tis.
Daň z príjmu
219,9 tis.
Zadlženosť
87,9 %

2017

Tržby
13,46 mil.
Výsledok hospodárenia
631,8 tis.
Aktíva
7,25 mil.
Vlastné imanie
1,28 mil.
Daň z príjmu
207,3 tis.
Zadlženosť
82,4 %

2016

Tržby
16,48 mil.
Výsledok hospodárenia
1,65 mil.
Aktíva
8,57 mil.
Vlastné imanie
2,25 mil.
Daň z príjmu
461,9 tis.
Zadlženosť
73,7 %

aj 2014–2015 — v pláne Štandard

05

Obchodný vestník

17 oznámení

  1. 09. 05. 2025

    Návrh čiastkového rozvrhu výťažku zo všeobecnej podstaty konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  2. 14. 03. 2025

    Oznámenie o zostavení zoznamu pohľadávok proti podstate a zámere zostaviť rozvrh zo všeobecnej podstaty konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  3. 19. 01. 2024

    Uznesenie konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  4. 11. 10. 2023

    Oznámenie o doručení prihlášky po uplynutí základnej prihlasovacej lehoty konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  5. 28. 09. 2023

    Oznámenie o doručení prihlášky po uplynutí základnej prihlasovacej lehoty konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  6. 24. 08. 2023

    Oznámenie o doručení prihlášky po uplynutí základnej prihlasovacej lehoty konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  7. 24. 08. 2023

    Oznámenie o doručení prihlášky po uplynutí základnej prihlasovacej lehoty konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  8. 23. 06. 2023

    Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  9. 10. 05. 2023

    Súpis všeobecnej podstaty konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  10. 02. 11. 2022

    Zápisnica zo zasadnutia veriteľského výboru konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  11. 19. 09. 2022

    Oznam o zvolaní schôdze veriteľov konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  12. 10. 03. 2022

    Oznam o zvolaní schôdze veriteľov konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  13. 16. 12. 2021

    Doplnenie súpisu všeobecnej podstaty konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  14. 12. 11. 2021

    Súpis všeobecnej podstaty konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  15. 05. 11. 2021

    Oznam o zvolaní schôdze veriteľov konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  16. 30. 09. 2021

    Výzva zahraničným veriteľom na prihlásenie pohľadávok konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  17. 28. 09. 2021

    Oznam o tom, kde a kedy možno nahliadať do spisu konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

Oznámenia sú prevzaté z Obchodného vestníka bez úpravy. Stav konania z nich nevyplýva — overte ho v zdroji.

povinná doložkaTexty zverejnené v Obchodnom vestníku majú informatívny charakter a nie sú právne záväzné. Autoritatívnym zdrojom je Obchodný vestník na justice.gov.sk.

06

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

07

Prepojenia

08

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

09

Zdroje a platnosť dát

platné k 02. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Všeobecná zdravotná poisťovňaDlhyEkosystém Slovensko.Digital povinná atribúciaekosystem.slovensko.digital
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk
Obchodný vestníkObchodný vestníkPodmienky Obchodného vestníka povinná doložkajustice.gov.sk/ov

Údaje platné k 02. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).

povinná doložkaTexty zverejnené v Obchodnom vestníku majú informatívny charakter a nie sú právne záväzné. Autoritatívnym zdrojom je Obchodný vestník na justice.gov.sk.

Tento profil cez API