prezri.sk

platné k 03. 11. 2026

CLASS SOLUTION, s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 31360114aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
04. 10. 199333 rokov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
731 652 €2021

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
CLASS SOLUTION, s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
31360114
daňové identifikačné číslo
2020310996
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Tallerova 4, 81102 Bratislava - Staré Mesto, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
04. 10. 1993
V registri
33 rokov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 119111/B
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
860568
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
kúpa a predaj tovaru v rozsahu voľnej živnosti,04. 10. 1993—
sprostredkovanie v oblasti obchodu, reklamy a inzercie,04. 10. 1993—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2020310996: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020310996Obdobia daňových registráciíDIČ 2020310996: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020310996Obdobia daňových registráciíDIČ 2020310996: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020310996
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202031099610. 09. 2026—02. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 03. 09. 2022 (rok porušenia 2019).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2021 prepadlo do straty −343 € a znížila tržby o ▼57 % na 731,7 tisíc eur.

Tržby

731 652 €

▼ 56,6 %

Výsledok hospodárenia

−343 €

▼ 185,3 %

Aktíva

13 464 €

▼ 84,2 %

Vlastné imanie

2 424 €

▲ 105,4 %

Zadlženosť

82,0 %

Hrubá marža

0,0 %

Čistá marža

0,0 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2014: tržby 834 €. 2015: tržby 0 €. 2020: tržby 1 686 355 €. 2021: tržby 731 652 €.2 mil.1 mil.083401,69 mil.731,7 tis.2014201520202021Tržby2014: tržby 834 €. 2015: tržby 0 €. 2020: tržby 1 686 355 €. 2021: tržby 731 652 €.2 mil.1 mil.083401,69 mil.731,7 tis.2014201520202021Tržby2014: tržby 834 €. 2015: tržby 0 €. 2020: tržby 1 686 355 €. 2021: tržby 731 652 €.2 mil.1 mil.0020152021

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2014: výsledok hospodárenia −10 502 €. 2015: výsledok hospodárenia −5 222 €. 2020: výsledok hospodárenia 402 €. 2021: výsledok hospodárenia −343 €.5000−20 tis.−10,5 tis.−5,2 tis.+402−3432014201520202021Výsledok hospodárenia2014: výsledok hospodárenia −10 502 €. 2015: výsledok hospodárenia −5 222 €. 2020: výsledok hospodárenia 402 €. 2021: výsledok hospodárenia −343 €.5000−20 tis.−10,5 tis.−5,2 tis.+402−3432014201520202021Výsledok hospodárenia2014: výsledok hospodárenia −10 502 €. 2015: výsledok hospodárenia −5 222 €. 2020: výsledok hospodárenia 402 €. 2021: výsledok hospodárenia −343 €.5000−20 tis.−34320152021

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2014: aktíva 83 027 €, vlastné imanie −36 151 €. 2015: aktíva 81 724 €, vlastné imanie −41 372 €. 2020: aktíva 85 090 €, vlastné imanie 1 180 €. 2021: aktíva 13 464 €, vlastné imanie 2 424 €.100 tis.0−50 tis.2014201520202021Aktíva a vlastné imanie2014: aktíva 83 027 €, vlastné imanie −36 151 €. 2015: aktíva 81 724 €, vlastné imanie −41 372 €. 2020: aktíva 85 090 €, vlastné imanie 1 180 €. 2021: aktíva 13 464 €, vlastné imanie 2 424 €.100 tis.0−50 tis.2014201520202021Aktíva a vlastné imanie2014: aktíva 83 027 €, vlastné imanie −36 151 €. 2015: aktíva 81 724 €, vlastné imanie −41 372 €. 2020: aktíva 85 090 €, vlastné imanie 1 180 €. 2021: aktíva 13 464 €, vlastné imanie 2 424 €.100 tis.0−50 tis.2014201520202021

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2014: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 902 €, pohľadávky 82 005 €, finančné účty 120 €. 2015: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 902 €, pohľadávky 80 702 €, finančné účty 120 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 83 795 €, finančné účty 1 295 €. 2021: dlhodobý majetok 5 230 €, zásoby 0 €, pohľadávky 7 972 €, finančné účty 262 €.100 tis.50 tis.02014201520202021Štruktúra aktív2014: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 902 €, pohľadávky 82 005 €, finančné účty 120 €. 2015: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 902 €, pohľadávky 80 702 €, finančné účty 120 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 83 795 €, finančné účty 1 295 €. 2021: dlhodobý majetok 5 230 €, zásoby 0 €, pohľadávky 7 972 €, finančné účty 262 €.100 tis.50 tis.02014201520202021Štruktúra aktív2014: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 902 €, pohľadávky 82 005 €, finančné účty 120 €. 2015: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 902 €, pohľadávky 80 702 €, finančné účty 120 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 83 795 €, finančné účty 1 295 €. 2021: dlhodobý majetok 5 230 €, zásoby 0 €, pohľadávky 7 972 €, finančné účty 262 €.100 tis.50 tis.02014201520202021
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2014: vlastné imanie −36 151 €, dlhodobé záväzky 2 152 €, krátkodobé záväzky 117 026 €. 2015: vlastné imanie −41 372 €, dlhodobé záväzky 2 152 €, krátkodobé záväzky 120 933 €. 2020: vlastné imanie 1 180 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 83 910 €. 2021: vlastné imanie 2 424 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 11 040 €.200 tis.0−50 tis.2014201520202021Štruktúra pasív2014: vlastné imanie −36 151 €, dlhodobé záväzky 2 152 €, krátkodobé záväzky 117 026 €. 2015: vlastné imanie −41 372 €, dlhodobé záväzky 2 152 €, krátkodobé záväzky 120 933 €. 2020: vlastné imanie 1 180 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 83 910 €. 2021: vlastné imanie 2 424 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 11 040 €.200 tis.0−50 tis.2014201520202021Štruktúra pasív2014: vlastné imanie −36 151 €, dlhodobé záväzky 2 152 €, krátkodobé záväzky 117 026 €. 2015: vlastné imanie −41 372 €, dlhodobé záväzky 2 152 €, krátkodobé záväzky 120 933 €. 2020: vlastné imanie 1 180 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 83 910 €. 2021: vlastné imanie 2 424 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 11 040 €.200 tis.0−50 tis.2014201520202021
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2014: daň z príjmu 960 €. 2015: daň z príjmu 960 €. 2020: daň z príjmu 107 €. 2021: daň z príjmu 0 €.1 tis.500096096010702014201520202021Daň z príjmu2014: daň z príjmu 960 €. 2015: daň z príjmu 960 €. 2020: daň z príjmu 107 €. 2021: daň z príjmu 0 €.1 tis.500096096010702014201520202021Daň z príjmu2014: daň z príjmu 960 €. 2015: daň z príjmu 960 €. 2020: daň z príjmu 107 €. 2021: daň z príjmu 0 €.1 tis.500096096010702014201520202021
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2014Závierka v registri účtovných závierok2015Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok
Tržby83401,69 mil.731,7 tis.
Výsledok hospodárenia−10,5 tis.−5,2 tis.402−343
Aktíva83 tis.81,7 tis.85,1 tis.13,5 tis.
Vlastné imanie−36,2 tis.−41,4 tis.1,2 tis.2,4 tis.
Daň z príjmu9609601070
Zadlženosť143,5 %150,6 %98,6 %82,0 %

2021

Tržby
731,7 tis.
Výsledok hospodárenia
−343
Aktíva
13,5 tis.
Vlastné imanie
2,4 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
82,0 %

2020

Tržby
1,69 mil.
Výsledok hospodárenia
402
Aktíva
85,1 tis.
Vlastné imanie
1,2 tis.
Daň z príjmu
107
Zadlženosť
98,6 %

2015

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−5,2 tis.
Aktíva
81,7 tis.
Vlastné imanie
−41,4 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
150,6 %

2014

Tržby
834
Výsledok hospodárenia
−10,5 tis.
Aktíva
83 tis.
Vlastné imanie
−36,2 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
143,5 %

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 03. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API