Súhrn
- Vznik
- 06. 09. 199333 rokov 1 mesiac v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno3 zdroje · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 1 038 346 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- FARM PROFI s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 31359221
- daňové identifikačné číslo
- 2020329311
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2020329311
- Sídlo
- Štefánikova 94, 90001 Modra, Slovenská republika
- Územie
- Modraokres PezinokBratislavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 06. 09. 1993
- V registri
- 33 rokov 1 mesiac
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 5834/B - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 282842
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| - nákup a predaj tovaru v rozsahu voľnej živnosti; | 06. 09. 1993 | — |
| - sprostredkovateľská činnosť, | 28. 06. 2001 | — |
| - výroba potravinárskych strojov, | 28. 06. 2001 | — |
| - výroba udíc a ich komponentov, | 28. 06. 2001 | — |
| - organizácia výroby a údržby potravinárskych a im príbuzných komplexov, | 28. 06. 2001 | — |
| - kovoobrábanie, | 28. 06. 2001 | — |
| - marketing, | 28. 06. 2001 | — |
| - nákup a predaj tovaru v rozsahu voľnej živnosti, | 28. 06. 2001 | — |
| - výpomoc vo forme zapožičiavania a údržby strojov, strojných častí, | 28. 06. 2001 | — |
| - poradenská a konzultačná činnosť, | 28. 06. 2001 | — |
| údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla, | 22. 11. 2013 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2020329311 | 11. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 01. 05. 2001 |
| daňové identifikačné číslo | 2020329311 | 10. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Všeobecná zdravotná poisťovňa Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | od 13. 09. 2026 otvorený | 31. 10. 2026 |
| Sociálna poisťovňa | od 11. 09. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 prepadla z nuly do straty −5 394 € a zvýšila tržby z nuly na 1,04 mil. €.
Tržby
1 038 346 €
Výsledok hospodárenia
−5 394 €
Aktíva
9 460 €
Vlastné imanie
−91 263 €
Zadlženosť
1 064,7 %
Hrubá marža
−0,1 %
Čistá marža
−0,5 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 1,54 mil. | 2,07 mil. | 1,9 mil. | 0 | 1,04 mil. |
| Výsledok hospodárenia | −8,9 tis. | −24,3 tis. | −8 tis. | 0 | −5,4 tis. |
| Aktíva | 703,9 tis. | 760,3 tis. | 834,4 tis. | 0 | 9,5 tis. |
| Vlastné imanie | 456,8 tis. | 432,5 tis. | 477,2 tis. | 0 | −91,3 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 0 | 0 | 0 | 3,8 tis. |
| Zadlženosť | 35,1 % | 43,1 % | 42,8 % | — | 1 064,7 % |
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 1,04 mil.
- Výsledok hospodárenia
- −5,4 tis.
- Aktíva
- 9,5 tis.
- Vlastné imanie
- −91,3 tis.
- Daň z príjmu
- 3,8 tis.
- Zadlženosť
- 1 064,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- 0
- Aktíva
- 0
- Vlastné imanie
- 0
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- —
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 1,9 mil.
- Výsledok hospodárenia
- −8 tis.
- Aktíva
- 834,4 tis.
- Vlastné imanie
- 477,2 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 42,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 2,07 mil.
- Výsledok hospodárenia
- −24,3 tis.
- Aktíva
- 760,3 tis.
- Vlastné imanie
- 432,5 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 43,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 1,54 mil.
- Výsledok hospodárenia
- −8,9 tis.
- Aktíva
- 703,9 tis.
- Vlastné imanie
- 456,8 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 35,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 03. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | Dlhy | Ekosystém Slovensko.Digital povinná atribúcia | ekosystem.slovensko.digital |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).