prezri.sk

platné k 05. 11. 2026

Delta CONSTRUCTION24 s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 31351689zaniknutý 10. 09. 2026otvorený dlh

Súhrn

Vznik
07. 05. 199333 rokov 4 mesiace v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
Tržby
0 €2023
Oznámenia
77 oznámení vo Vestníku

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Delta CONSTRUCTION24 s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
31351689
daňové identifikačné číslo
—
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Mýtna Nová Ves 9, 956 11 Ludanice, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
07. 05. 1993
Zánik
10. 09. 2026
V registri
33 rokov 4 mesiace
Stav
zaniknutý 10. 09. 2026
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Nitra, oddiel: Sro, vložka č. 64052/N
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
517256

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2020298533: od 10. 09. 2026 do 03. 10. 2026.20262027dnesDIČ 2020298533Obdobia daňových registráciíDIČ 2020298533: od 10. 09. 2026 do 03. 10. 2026.20262027dnesDIČ 2020298533Obdobia daňových registráciíDIČ 2020298533: od 10. 09. 2026 do 03. 10. 2026.20262027dnesDIČ 2020298533
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202029853310. 09. 202603. 10. 202602. 10. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 03. 03. 2025 (rok porušenia 2024).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 08. 2026 do 30. 09. 2026, naposledy v zozname 31. 08. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 08. 2026 do 30. 09. 2026, naposledy v zozname 31. 08. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 08. 2026 do 30. 09. 2026, naposledy v zozname 31. 08. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený04. 11. 2026
Finančná správa SR31. 08. 2026 – 30. 09. 2026 ukončené31. 08. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 04. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2023 znížila stratu na −154 € a znížila tržby o ▼100 % na 0 €.

Tržby

0 €

▼ 100,0 %

Výsledok hospodárenia

−154 €

▲ 21,4 %

Aktíva

180 098 €

▼ 0,1 %

Vlastné imanie

−142 312 €

▼ 0,1 %

Zadlženosť

179,0 %

Hrubá marža

—

Čistá marža

—

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2019: tržby 1 013 256 €. 2020: tržby 367 745 €. 2021: tržby 43 825 €. 2022: tržby 2 317 €. 2023: tržby 0 €.2 mil.1 mil.01,01 mil.367,7 tis.43,8 tis.2,3 tis.020192020202120222023Tržby2019: tržby 1 013 256 €. 2020: tržby 367 745 €. 2021: tržby 43 825 €. 2022: tržby 2 317 €. 2023: tržby 0 €.2 mil.1 mil.01,01 mil.367,7 tis.43,8 tis.2,3 tis.020192020202120222023Tržby2019: tržby 1 013 256 €. 2020: tržby 367 745 €. 2021: tržby 43 825 €. 2022: tržby 2 317 €. 2023: tržby 0 €.2 mil.1 mil.00201920212023

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia −44 091 €. 2020: výsledok hospodárenia −66 214 €. 2021: výsledok hospodárenia −51 280 €. 2022: výsledok hospodárenia −196 €. 2023: výsledok hospodárenia −154 €.0−100 tis.−44,1 tis.−66,2 tis.−51,3 tis.−196−15420192020202120222023Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia −44 091 €. 2020: výsledok hospodárenia −66 214 €. 2021: výsledok hospodárenia −51 280 €. 2022: výsledok hospodárenia −196 €. 2023: výsledok hospodárenia −154 €.0−100 tis.−44,1 tis.−66,2 tis.−51,3 tis.−196−15420192020202120222023Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia −44 091 €. 2020: výsledok hospodárenia −66 214 €. 2021: výsledok hospodárenia −51 280 €. 2022: výsledok hospodárenia −196 €. 2023: výsledok hospodárenia −154 €.0−100 tis.−154201920212023

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 1 088 383 €, vlastné imanie 185 378 €. 2020: aktíva 561 336 €, vlastné imanie 130 111 €. 2021: aktíva 180 254 €, vlastné imanie −141 962 €. 2022: aktíva 180 252 €, vlastné imanie −142 158 €. 2023: aktíva 180 098 €, vlastné imanie −142 312 €.2 mil.0−200 tis.20192020202120222023Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 1 088 383 €, vlastné imanie 185 378 €. 2020: aktíva 561 336 €, vlastné imanie 130 111 €. 2021: aktíva 180 254 €, vlastné imanie −141 962 €. 2022: aktíva 180 252 €, vlastné imanie −142 158 €. 2023: aktíva 180 098 €, vlastné imanie −142 312 €.2 mil.0−200 tis.20192020202120222023Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 1 088 383 €, vlastné imanie 185 378 €. 2020: aktíva 561 336 €, vlastné imanie 130 111 €. 2021: aktíva 180 254 €, vlastné imanie −141 962 €. 2022: aktíva 180 252 €, vlastné imanie −142 158 €. 2023: aktíva 180 098 €, vlastné imanie −142 312 €.2 mil.0−200 tis.20192020202120222023

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 378 053 €, zásoby 0 €, pohľadávky 690 719 €, finančné účty 113 €. 2020: dlhodobý majetok 88 508 €, zásoby 0 €, pohľadávky 471 562 €, finančné účty 1 266 €. 2021: dlhodobý majetok 7 622 €, zásoby 0 €, pohľadávky 171 549 €, finančné účty 1 083 €. 2022: dlhodobý majetok 7 622 €, zásoby 0 €, pohľadávky 171 548 €, finančné účty 1 082 €. 2023: dlhodobý majetok 7 622 €, zásoby 0 €, pohľadávky 171 548 €, finančné účty 928 €.2 mil.1 mil.020192020202120222023Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 378 053 €, zásoby 0 €, pohľadávky 690 719 €, finančné účty 113 €. 2020: dlhodobý majetok 88 508 €, zásoby 0 €, pohľadávky 471 562 €, finančné účty 1 266 €. 2021: dlhodobý majetok 7 622 €, zásoby 0 €, pohľadávky 171 549 €, finančné účty 1 083 €. 2022: dlhodobý majetok 7 622 €, zásoby 0 €, pohľadávky 171 548 €, finančné účty 1 082 €. 2023: dlhodobý majetok 7 622 €, zásoby 0 €, pohľadávky 171 548 €, finančné účty 928 €.2 mil.1 mil.020192020202120222023Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 378 053 €, zásoby 0 €, pohľadávky 690 719 €, finančné účty 113 €. 2020: dlhodobý majetok 88 508 €, zásoby 0 €, pohľadávky 471 562 €, finančné účty 1 266 €. 2021: dlhodobý majetok 7 622 €, zásoby 0 €, pohľadávky 171 549 €, finančné účty 1 083 €. 2022: dlhodobý majetok 7 622 €, zásoby 0 €, pohľadávky 171 548 €, finančné účty 1 082 €. 2023: dlhodobý majetok 7 622 €, zásoby 0 €, pohľadávky 171 548 €, finančné účty 928 €.2 mil.1 mil.020192020202120222023
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2019: vlastné imanie 185 378 €, dlhodobé záväzky 400 000 €, krátkodobé záväzky 309 874 €. 2020: vlastné imanie 130 111 €, dlhodobé záväzky 275 907 €, krátkodobé záväzky 110 769 €. 2021: vlastné imanie −141 962 €, dlhodobé záväzky 275 907 €, krátkodobé záväzky 46 309 €. 2022: vlastné imanie −142 158 €, dlhodobé záväzky 275 907 €, krátkodobé záväzky 46 503 €. 2023: vlastné imanie −142 312 €, dlhodobé záväzky 275 907 €, krátkodobé záväzky 46 503 €.1 mil.0−200 tis.20192020202120222023Štruktúra pasív2019: vlastné imanie 185 378 €, dlhodobé záväzky 400 000 €, krátkodobé záväzky 309 874 €. 2020: vlastné imanie 130 111 €, dlhodobé záväzky 275 907 €, krátkodobé záväzky 110 769 €. 2021: vlastné imanie −141 962 €, dlhodobé záväzky 275 907 €, krátkodobé záväzky 46 309 €. 2022: vlastné imanie −142 158 €, dlhodobé záväzky 275 907 €, krátkodobé záväzky 46 503 €. 2023: vlastné imanie −142 312 €, dlhodobé záväzky 275 907 €, krátkodobé záväzky 46 503 €.1 mil.0−200 tis.20192020202120222023Štruktúra pasív2019: vlastné imanie 185 378 €, dlhodobé záväzky 400 000 €, krátkodobé záväzky 309 874 €. 2020: vlastné imanie 130 111 €, dlhodobé záväzky 275 907 €, krátkodobé záväzky 110 769 €. 2021: vlastné imanie −141 962 €, dlhodobé záväzky 275 907 €, krátkodobé záväzky 46 309 €. 2022: vlastné imanie −142 158 €, dlhodobé záväzky 275 907 €, krátkodobé záväzky 46 503 €. 2023: vlastné imanie −142 312 €, dlhodobé záväzky 275 907 €, krátkodobé záväzky 46 503 €.1 mil.0−200 tis.20192020202120222023
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €.1100000020192020202120222023Daň z príjmu2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €.1100000020192020202120222023Daň z príjmu2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €.1100000020192020202120222023
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok
Tržby1,01 mil.367,7 tis.43,8 tis.2,3 tis.0
Výsledok hospodárenia−44,1 tis.−66,2 tis.−51,3 tis.−196−154
Aktíva1,09 mil.561,3 tis.180,3 tis.180,3 tis.180,1 tis.
Vlastné imanie185,4 tis.130,1 tis.−142 tis.−142,2 tis.−142,3 tis.
Daň z príjmu00000
Zadlženosť65,2 %68,9 %178,8 %178,9 %179,0 %

aj 2014–2018 — v pláne Štandard

2023

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−154
Aktíva
180,1 tis.
Vlastné imanie
−142,3 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
179,0 %

2022

Tržby
2,3 tis.
Výsledok hospodárenia
−196
Aktíva
180,3 tis.
Vlastné imanie
−142,2 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
178,9 %

2021

Tržby
43,8 tis.
Výsledok hospodárenia
−51,3 tis.
Aktíva
180,3 tis.
Vlastné imanie
−142 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
178,8 %

2020

Tržby
367,7 tis.
Výsledok hospodárenia
−66,2 tis.
Aktíva
561,3 tis.
Vlastné imanie
130,1 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
68,9 %

2019

Tržby
1,01 mil.
Výsledok hospodárenia
−44,1 tis.
Aktíva
1,09 mil.
Vlastné imanie
185,4 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
65,2 %

aj 2014–2018 — v pláne Štandard

05

Obchodný vestník

7 oznámení

  1. 20. 07. 2026

    Oznam o nadobudnutí právoplatnosti uznesenia o zastavení konkurzného konania pre nedostatok majetku konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  2. 02. 07. 2026

    Uznesenie o zastavení konkurzného konania pre nedostatok majetku konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  3. 07. 05. 2026

    Oznam o tom, kde a kedy možno nahliadať do spisu konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  4. 05. 05. 2026

    Uznesenie konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  5. 25. 03. 2026

    Iná písomnost súdu konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  6. 25. 03. 2026

    Iná písomnost súdu konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  7. 20. 03. 2026

    Uznesenie o zacatí konkurzného konania na návrh veritela konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

Oznámenia sú prevzaté z Obchodného vestníka bez úpravy. Stav konania z nich nevyplýva — overte ho v zdroji.

povinná doložkaTexty zverejnené v Obchodnom vestníku majú informatívny charakter a nie sú právne záväzné. Autoritatívnym zdrojom je Obchodný vestník na justice.gov.sk.

06

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

07

Prepojenia

08

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

09

Zdroje a platnosť dát

platné k 05. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk
Obchodný vestníkObchodný vestníkPodmienky Obchodného vestníka povinná doložkajustice.gov.sk/ov

Údaje platné k 05. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 04. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

povinná doložkaTexty zverejnené v Obchodnom vestníku majú informatívny charakter a nie sú právne záväzné. Autoritatívnym zdrojom je Obchodný vestník na justice.gov.sk.

Tento profil cez API