Súhrn
- Vznik
- 31. 05. 199333 rokov 5 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 84 500 €2019
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- EMAX, spol. s r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 31351468
- daňové identifikačné číslo
- 2020317827
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Ružová dolina 33, 82109 Bratislava, Slovenská republika
- Územie
- okres Bratislava IIBratislavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 31. 05. 1993
- V registri
- 33 rokov 5 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 5153/B - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 448507
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| - kúpa rozličného tovaru za účelom jeho ďalšieho predaja a predaj v rozsahu voľnej živnosti, | 31. 05. 1993 | — |
| - veľkoobchodná činnosť, | 31. 05. 1993 | — |
| - pohostinská činnosť, | 25. 07. 1994 | — |
| - prevádzkovanie výherných mincových prístrojov, | 25. 07. 1994 | — |
| sprostredkovanie obchodu v rozsahu voľnej živnosti, | 22. 07. 2003 | — |
| sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností /realitná činnosť/, | 22. 07. 2003 | — |
| poradenská činnosť v predmetoch podnikania v rozsahu voľnej živnosti, | 22. 07. 2003 | — |
| leasingová činnosť - spotrebný a priemyselný tovar v rozsahu voľnej živnosti, | 22. 07. 2003 | — |
| reklamná a propagačná činnosť v rozsahu voľnej živnosti, | 22. 07. 2003 | — |
| vydávanie periodických a neperiodických publikácií v rozsahu voľnej živnosti, | 22. 07. 2003 | — |
| prípravné práce pre stavbu - výkopové a zemné práce, | 22. 07. 2003 | — |
| faktoring a forfaiting, | 22. 07. 2003 | — |
| natieračské práce, | 22. 07. 2003 | — |
| prenájom motorových vozidiel - leasing, | 22. 07. 2003 | — |
| nákup, predaj a prenájom strojov, prístrojov a zariadení, | 22. 07. 2003 | — |
| čistenie budov, | 22. 07. 2003 | — |
| upratovacie práce, | 22. 07. 2003 | — |
| prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb - obstarávateľské služby spojené s prenájmom, | 22. 07. 2003 | — |
| búracie práce bez použitia výbušnín, | 22. 07. 2003 | — |
| organizovanie a realizácia výstav, veľtrhov a predajných akcií, kultúrnych a spoločenských podujatí, školení, odborných kurzov a seminárov, | 22. 07. 2003 | — |
| obstarávanie služieb spojených so správou nehnuteľností, | 22. 07. 2003 | — |
| obstarávateľská činnosť v stavebníctve, | 22. 07. 2003 | — |
| sprostredkovanie osobnej a nákladnej dopravy v rozsahu voľnej živnosti, | 22. 07. 2003 | — |
| prevádzkovanie garáží a odstavných plôch s poskytovaním doplnkových služieb alebo ak garáže a odstavné plochy slúžia na umiestnenie najmenej piatich vozidiel patriacich iným osobám než majiteľovi alebo nájomcovi nehnuteľnosti, | 22. 07. 2003 | — |
| grafické práce na počítači podľa predlohy, | 22. 07. 2003 | — |
| administratívne práce, | 22. 07. 2003 | — |
| prieskum trhu a verejnej mienky, | 22. 07. 2003 | — |
| prenájom priemyselného a spotrebného tovaru, | 22. 07. 2003 | — |
| prenájom výpočtovej techniky a technológií, | 22. 07. 2003 | — |
| poskytovanie datových služieb - internetová čitáreň, | 22. 07. 2003 | — |
| poskytovanie software - predaj hotových programov na základe zmluvy s autorom, | 22. 07. 2003 | — |
| skladovanie, okrem prevádzkovania verejných skladov, | 22. 07. 2003 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2020317827 | 10. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 03. 11. 2025 (rok porušenia 2025).
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Sociálna poisťovňa | od 11. 09. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2019 dosiahla výsledok hospodárenia −22 125 € a dosiahla tržby 84,5 tisíc eur.
Tržby
84 500 €
Výsledok hospodárenia
−22 125 €
Aktíva
49 979 €
Vlastné imanie
23 811 €
Zadlženosť
52,4 %
Hrubá marža
−26,2 %
Čistá marža
−26,2 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2014Závierka v registri účtovných závierok | 2015Závierka v registri účtovných závierok | 2018Závierka v registri účtovných závierok | 2019Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|
| Tržby | 0 | 0 | — | 84,5 tis. |
| Výsledok hospodárenia | −1,8 tis. | −1,2 tis. | — | −22,1 tis. |
| Aktíva | 49,5 tis. | 47,9 tis. | — | 50 tis. |
| Vlastné imanie | 48,2 tis. | 47 tis. | — | 23,8 tis. |
| Daň z príjmu | 960 | 960 | — | 0 |
| Zadlženosť | 2,7 % | 2,0 % | — | 52,4 % |
2019
- Tržby
- 84,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −22,1 tis.
- Aktíva
- 50 tis.
- Vlastné imanie
- 23,8 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 52,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2018
- Tržby
- —
- Výsledok hospodárenia
- —
- Aktíva
- —
- Vlastné imanie
- —
- Daň z príjmu
- —
- Zadlženosť
- —
- Zdroj
- registeruz.sk
2015
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −1,2 tis.
- Aktíva
- 47,9 tis.
- Vlastné imanie
- 47 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 2,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2014
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −1,8 tis.
- Aktíva
- 49,5 tis.
- Vlastné imanie
- 48,2 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 2,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 03. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.