Súhrn
- Vznik
- 11. 03. 199333 rokov 7 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 25 435 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- GRAND CONSULTING s. r. o.
- identifikačné číslo organizácie
- 31344780
- daňové identifikačné číslo
- 2020816677
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2020816677
- Sídlo
- Hviezdoslavova 735/62, 90031 Stupava, Slovenská republika
- Územie
- Stupavaokres MalackyBratislavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 11. 03. 1993
- V registri
- 33 rokov 7 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 4565/B - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 890616
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod), | 14. 08. 2013 | — |
| prenájom koní, | 14. 08. 2013 | — |
| poskytovanie služieb súvisiacich so starostlivosťou o zvieratá, | 14. 08. 2013 | — |
| vyučovanie rekreačnej jazdy na koni, | 14. 08. 2013 | — |
| technicko-organizačné zabezpečenie kurzov, školení a seminárov, | 14. 08. 2013 | — |
| prieskum trhu a verejnej mienky, | 14. 08. 2013 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, | 14. 08. 2013 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb, | 14. 08. 2013 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby, | 14. 08. 2013 | — |
| administratívne služby, | 14. 08. 2013 | — |
| organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí, | 14. 08. 2013 | — |
| vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti, | 14. 08. 2013 | — |
| vydavateľská činnosť, | 14. 08. 2013 | — |
| počítačové služby, | 14. 08. 2013 | — |
| služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov, | 14. 08. 2013 | — |
| vyučovanie v odbore cudzích jazykov - anglický jazyk a nemecký jazyk, | 14. 08. 2013 | — |
| prekladateľské a tlmočnícke služby - anglický jazyk a nemecký jazyk, | 14. 08. 2013 | — |
| sprostredkovanie zamestnania za úhradu, | 14. 08. 2013 | — |
| výkon špecializovaných činností v oblasti telesnej kultúry - inštruktor fitnes, | 14. 08. 2013 | — |
| činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov, | 22. 07. 2017 | — |
| konzultačné poradenské, tréningové a koučovacie služby v oblasti rozvoja ľudských zdrojov, | 22. 07. 2017 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2020816677 | 11. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 01. 05. 2005 |
| daňové identifikačné číslo | 2020816677 | 10. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 zvýšila zisk o ▲205 % na 15 385 € a zvýšila tržby o ▲17 % na 25,4 tisíc eur.
Tržby
25 435 €
▲ 16,6 %Výsledok hospodárenia
15 385 €
▲ 205,3 %Aktíva
45 718 €
▲ 109,4 %Vlastné imanie
32 763 €
▲ 88,5 %Zadlženosť
28,3 %
Hrubá marža
61,8 %
Čistá marža
60,5 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 1,3 tis. | 894 | 1,2 tis. | 21,8 tis. | 25,4 tis. |
| Výsledok hospodárenia | −11,1 tis. | −14,4 tis. | −22,7 tis. | 5 tis. | 15,4 tis. |
| Aktíva | 13,4 tis. | 10,4 tis. | 13,8 tis. | 21,8 tis. | 45,7 tis. |
| Vlastné imanie | 5,7 tis. | 9,6 tis. | 12,3 tis. | 17,4 tis. | 32,8 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 0 | 0 | 340 | 340 |
| Zadlženosť | 57,2 % | 7,1 % | 10,4 % | 20,4 % | 28,3 % |
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 25,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 15,4 tis.
- Aktíva
- 45,7 tis.
- Vlastné imanie
- 32,8 tis.
- Daň z príjmu
- 340
- Zadlženosť
- 28,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 21,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 5 tis.
- Aktíva
- 21,8 tis.
- Vlastné imanie
- 17,4 tis.
- Daň z príjmu
- 340
- Zadlženosť
- 20,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 1,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −22,7 tis.
- Aktíva
- 13,8 tis.
- Vlastné imanie
- 12,3 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 10,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 894
- Výsledok hospodárenia
- −14,4 tis.
- Aktíva
- 10,4 tis.
- Vlastné imanie
- 9,6 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 7,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 1,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −11,1 tis.
- Aktíva
- 13,4 tis.
- Vlastné imanie
- 5,7 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 57,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 03. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.