prezri.sk

platné k 02. 11. 2026

Berlin 133 s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 31341331aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
03. 02. 199333 rokov 8 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
29 352 €2021

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Berlin 133 s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
31341331
daňové identifikačné číslo
2020319235
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Palánok 1, 94901 Nitra, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
03. 02. 1993
V registri
33 rokov 8 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Nitra, oddiel: Sro, vložka č. 61637/N
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
724791
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
ekonomické a organizačné poradenstvo,27. 06. 1994—
účtovné poradenstvo,27. 06. 1994—
vedenie účtovníctva pre fyzické a právnické osoby,27. 06. 1994—
sprostredkovateľská činnosť,27. 06. 1994—
prenájom prostriedkov výpočtovej techniky,27. 06. 1994—
Administratívne služby16. 04. 2020—
Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky16. 04. 2020—
Čistiace a upratovacie služby16. 04. 2020—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2020319235: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020319235Obdobia daňových registráciíDIČ 2020319235: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020319235Obdobia daňových registráciíDIČ 2020319235: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020319235
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202031923510. 09. 2026—01. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 03. 04. 2024 (rok porušenia 2023).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2021 sa zo straty dostalo na zisk 281 € a znížila tržby o ▼21 % na 29,4 tisíc eur.

Tržby

29 352 €

▼ 20,9 %

Výsledok hospodárenia

281 €

▲ 103,4 %

Aktíva

4 185 €

▲ 26,9 %

Vlastné imanie

2 872 €

▲ 10,8 %

Zadlženosť

31,4 %

Hrubá marža

1,0 %

Čistá marža

1,0 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2017: tržby 40 717 €. 2018: tržby 26 846 €. 2019: tržby 37 620 €. 2020: tržby 37 130 €. 2021: tržby 29 352 €.50 tis.25 tis.040,7 tis.26,8 tis.37,6 tis.37,1 tis.29,4 tis.20172018201920202021Tržby2017: tržby 40 717 €. 2018: tržby 26 846 €. 2019: tržby 37 620 €. 2020: tržby 37 130 €. 2021: tržby 29 352 €.50 tis.25 tis.040,7 tis.26,8 tis.37,6 tis.37,1 tis.29,4 tis.20172018201920202021Tržby2017: tržby 40 717 €. 2018: tržby 26 846 €. 2019: tržby 37 620 €. 2020: tržby 37 130 €. 2021: tržby 29 352 €.50 tis.25 tis.0201720192021

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia 7 138 €. 2018: výsledok hospodárenia 2 348 €. 2019: výsledok hospodárenia 2 184 €. 2020: výsledok hospodárenia −8 364 €. 2021: výsledok hospodárenia 281 €.10 tis.0−10 tis.+7,1 tis.+2,3 tis.+2,2 tis.−8,4 tis.+28120172018201920202021Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia 7 138 €. 2018: výsledok hospodárenia 2 348 €. 2019: výsledok hospodárenia 2 184 €. 2020: výsledok hospodárenia −8 364 €. 2021: výsledok hospodárenia 281 €.10 tis.0−10 tis.+7,1 tis.+2,3 tis.+2,2 tis.−8,4 tis.+28120172018201920202021Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia 7 138 €. 2018: výsledok hospodárenia 2 348 €. 2019: výsledok hospodárenia 2 184 €. 2020: výsledok hospodárenia −8 364 €. 2021: výsledok hospodárenia 281 €.10 tis.0−10 tis.+281201720192021

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 43 699 €, vlastné imanie 31 153 €. 2018: aktíva 39 093 €, vlastné imanie 28 452 €. 2019: aktíva 32 419 €, vlastné imanie 24 669 €. 2020: aktíva 3 298 €, vlastné imanie 2 591 €. 2021: aktíva 4 185 €, vlastné imanie 2 872 €.50 tis.25 tis.020172018201920202021Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 43 699 €, vlastné imanie 31 153 €. 2018: aktíva 39 093 €, vlastné imanie 28 452 €. 2019: aktíva 32 419 €, vlastné imanie 24 669 €. 2020: aktíva 3 298 €, vlastné imanie 2 591 €. 2021: aktíva 4 185 €, vlastné imanie 2 872 €.50 tis.25 tis.020172018201920202021Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 43 699 €, vlastné imanie 31 153 €. 2018: aktíva 39 093 €, vlastné imanie 28 452 €. 2019: aktíva 32 419 €, vlastné imanie 24 669 €. 2020: aktíva 3 298 €, vlastné imanie 2 591 €. 2021: aktíva 4 185 €, vlastné imanie 2 872 €.50 tis.25 tis.020172018201920202021

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 15 833 €, zásoby 20 €, pohľadávky 4 635 €, finančné účty 22 545 €. 2018: dlhodobý majetok 14 698 €, zásoby 20 €, pohľadávky 635 €, finančné účty 23 139 €. 2019: dlhodobý majetok 10 043 €, zásoby 0 €, pohľadávky 672 €, finančné účty 21 704 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 635 €, finančné účty 2 663 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 499 €, finančné účty 1 686 €.50 tis.25 tis.020172018201920202021Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 15 833 €, zásoby 20 €, pohľadávky 4 635 €, finančné účty 22 545 €. 2018: dlhodobý majetok 14 698 €, zásoby 20 €, pohľadávky 635 €, finančné účty 23 139 €. 2019: dlhodobý majetok 10 043 €, zásoby 0 €, pohľadávky 672 €, finančné účty 21 704 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 635 €, finančné účty 2 663 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 499 €, finančné účty 1 686 €.50 tis.25 tis.020172018201920202021Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 15 833 €, zásoby 20 €, pohľadávky 4 635 €, finančné účty 22 545 €. 2018: dlhodobý majetok 14 698 €, zásoby 20 €, pohľadávky 635 €, finančné účty 23 139 €. 2019: dlhodobý majetok 10 043 €, zásoby 0 €, pohľadávky 672 €, finančné účty 21 704 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 635 €, finančné účty 2 663 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 499 €, finančné účty 1 686 €.50 tis.25 tis.020172018201920202021
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2017: vlastné imanie 31 153 €, dlhodobé záväzky 1 063 €, krátkodobé záväzky 11 483 €. 2018: vlastné imanie 28 452 €, dlhodobé záväzky 678 €, krátkodobé záväzky 9 963 €. 2019: vlastné imanie 24 669 €, dlhodobé záväzky 548 €, krátkodobé záväzky 7 202 €. 2020: vlastné imanie 2 591 €, dlhodobé záväzky 548 €, krátkodobé záväzky 159 €. 2021: vlastné imanie 2 872 €, dlhodobé záväzky 548 €, krátkodobé záväzky 765 €.50 tis.25 tis.020172018201920202021Štruktúra pasív2017: vlastné imanie 31 153 €, dlhodobé záväzky 1 063 €, krátkodobé záväzky 11 483 €. 2018: vlastné imanie 28 452 €, dlhodobé záväzky 678 €, krátkodobé záväzky 9 963 €. 2019: vlastné imanie 24 669 €, dlhodobé záväzky 548 €, krátkodobé záväzky 7 202 €. 2020: vlastné imanie 2 591 €, dlhodobé záväzky 548 €, krátkodobé záväzky 159 €. 2021: vlastné imanie 2 872 €, dlhodobé záväzky 548 €, krátkodobé záväzky 765 €.50 tis.25 tis.020172018201920202021Štruktúra pasív2017: vlastné imanie 31 153 €, dlhodobé záväzky 1 063 €, krátkodobé záväzky 11 483 €. 2018: vlastné imanie 28 452 €, dlhodobé záväzky 678 €, krátkodobé záväzky 9 963 €. 2019: vlastné imanie 24 669 €, dlhodobé záväzky 548 €, krátkodobé záväzky 7 202 €. 2020: vlastné imanie 2 591 €, dlhodobé záväzky 548 €, krátkodobé záväzky 159 €. 2021: vlastné imanie 2 872 €, dlhodobé záväzky 548 €, krátkodobé záväzky 765 €.50 tis.25 tis.020172018201920202021
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2017: daň z príjmu 2 007 €. 2018: daň z príjmu 707 €. 2019: daň z príjmu 578 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 23 €.2,5 tis.1,3 tis.02 tis.70757802320172018201920202021Daň z príjmu2017: daň z príjmu 2 007 €. 2018: daň z príjmu 707 €. 2019: daň z príjmu 578 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 23 €.2,5 tis.1,3 tis.02 tis.70757802320172018201920202021Daň z príjmu2017: daň z príjmu 2 007 €. 2018: daň z príjmu 707 €. 2019: daň z príjmu 578 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 23 €.2,5 tis.1,3 tis.057823201720192021
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2017Závierka v registri účtovných závierok2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok
Tržby40,7 tis.26,8 tis.37,6 tis.37,1 tis.29,4 tis.
Výsledok hospodárenia7,1 tis.2,3 tis.2,2 tis.−8,4 tis.281
Aktíva43,7 tis.39,1 tis.32,4 tis.3,3 tis.4,2 tis.
Vlastné imanie31,2 tis.28,5 tis.24,7 tis.2,6 tis.2,9 tis.
Daň z príjmu2 tis.707578023
Zadlženosť28,7 %27,2 %23,9 %21,4 %31,4 %

aj 2014–2016 — v pláne Štandard

2021

Tržby
29,4 tis.
Výsledok hospodárenia
281
Aktíva
4,2 tis.
Vlastné imanie
2,9 tis.
Daň z príjmu
23
Zadlženosť
31,4 %

2020

Tržby
37,1 tis.
Výsledok hospodárenia
−8,4 tis.
Aktíva
3,3 tis.
Vlastné imanie
2,6 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
21,4 %

2019

Tržby
37,6 tis.
Výsledok hospodárenia
2,2 tis.
Aktíva
32,4 tis.
Vlastné imanie
24,7 tis.
Daň z príjmu
578
Zadlženosť
23,9 %

2018

Tržby
26,8 tis.
Výsledok hospodárenia
2,3 tis.
Aktíva
39,1 tis.
Vlastné imanie
28,5 tis.
Daň z príjmu
707
Zadlženosť
27,2 %

2017

Tržby
40,7 tis.
Výsledok hospodárenia
7,1 tis.
Aktíva
43,7 tis.
Vlastné imanie
31,2 tis.
Daň z príjmu
2 tis.
Zadlženosť
28,7 %

aj 2014–2016 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 02. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 02. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API