Súhrn
- Vznik
- 01. 04. 199234 rokov 7 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 996 336 €2024
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- ContEx, s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 31320686
- daňové identifikačné číslo
- 2020298324
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- ul. 29. augusta 1524/24, 97401 Banská Bystrica, Slovenská republika
- Územie
- Banská Bystricaokres Banská BystricaBanskobystrický kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 01. 04. 1992
- V registri
- 34 rokov 7 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Banská Bystrica, oddiel: Sro, vložka č. 54782/S - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 468463
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| poradenská a konzultačná činnosť v oblasti výpočtovej techniky a v oblasti merania a regulácie technologických procesov, | 01. 04. 1992 | — |
| automatizované spracovanie údajov, poskytovanie softwaru, | 01. 04. 1992 | — |
| projektovanie, montáž a opravy meracej, regulačnej a výpočtovej techniky, a servis v uvedenej oblasti, | 01. 04. 1992 | — |
| obchodná činnosť v uvedených oblastiach, | 01. 04. 1992 | — |
| Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky | 03. 03. 2018 | — |
| Vykonávanie hodnotenia rizík, vypracúvanie a aktualizovanie bezpečnostnej správy a havarijného plánu a konzultačná a poradenská činnosť v určených oblastiach na úseku prevencie závažných priemyselných havárií | 03. 03. 2018 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2020298324 | 10. 09. 2026 | — | 01. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2024 znížila zisk o ▼24 % na 22 022 € a znížila tržby o ▼60 % na 996,3 tisíc eur.
Tržby
996 336 €
▼ 60,3 %Výsledok hospodárenia
22 022 €
▼ 24,2 %Aktíva
2 766 950 €
▲ 66,2 %Vlastné imanie
1 370 485 €
▼ 4,4 %Zadlženosť
50,5 %
Hrubá marža
2,9 %
Čistá marža
2,2 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2020Závierka v registri účtovných závierok | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 2,06 mil. | 1,85 mil. | 1,66 mil. | 2,51 mil. | 996,3 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 3,3 tis. | 30,5 tis. | −10,5 tis. | 29,1 tis. | 22 tis. |
| Aktíva | 1,99 mil. | 1,77 mil. | 2,45 mil. | 1,66 mil. | 2,77 mil. |
| Vlastné imanie | 1,53 mil. | 1,56 mil. | 1,52 mil. | 1,43 mil. | 1,37 mil. |
| Daň z príjmu | 1 | 8,4 tis. | 3,6 tis. | 8,2 tis. | 6,6 tis. |
| Zadlženosť | 23,2 % | 11,9 % | 38,1 % | 13,9 % | 50,5 % |
aj 2014–2019 — v pláne Štandard
2024
- Tržby
- 996,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 22 tis.
- Aktíva
- 2,77 mil.
- Vlastné imanie
- 1,37 mil.
- Daň z príjmu
- 6,6 tis.
- Zadlženosť
- 50,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 2,51 mil.
- Výsledok hospodárenia
- 29,1 tis.
- Aktíva
- 1,66 mil.
- Vlastné imanie
- 1,43 mil.
- Daň z príjmu
- 8,2 tis.
- Zadlženosť
- 13,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 1,66 mil.
- Výsledok hospodárenia
- −10,5 tis.
- Aktíva
- 2,45 mil.
- Vlastné imanie
- 1,52 mil.
- Daň z príjmu
- 3,6 tis.
- Zadlženosť
- 38,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 1,85 mil.
- Výsledok hospodárenia
- 30,5 tis.
- Aktíva
- 1,77 mil.
- Vlastné imanie
- 1,56 mil.
- Daň z príjmu
- 8,4 tis.
- Zadlženosť
- 11,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2020
- Tržby
- 2,06 mil.
- Výsledok hospodárenia
- 3,3 tis.
- Aktíva
- 1,99 mil.
- Vlastné imanie
- 1,53 mil.
- Daň z príjmu
- 1
- Zadlženosť
- 23,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2019 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 02. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 02. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.