prezri.sk

platné k 02. 11. 2026

DANUBIUS spol. s r.o.

identifikačné číslo organizácie 17643732aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
04. 07. 199135 rokov 3 mesiace v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno5 zdrojov · od 31. 07. 2026
Tržby
12 720 920 €2025
Oznámenia
66 oznámení vo Vestníku

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
DANUBIUS spol. s r.o.
identifikačné číslo organizácie
17643732
daňové identifikačné číslo
2020398545
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2020398545
Sídlo
Hadovská cesta 19, 94501 Komárno, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
04. 07. 1991
V registri
35 rokov 3 mesiace
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Nitra, oddiel: Sro, vložka č. 71221/N
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
422194
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
- obchodná činnosť v rozsahu voľnej živnosti,02. 09. 1993—
- sprostredkovanie obchodu podľa platných všeobecne záväzných právnych predpisov,02. 09. 1993—
- zahranično-obchodná činnosť /dovoz-vývoz/,02. 09. 1993—
- komerčno-obchodno-hospodárske a ekonomické poradenstvo a služby,02. 09. 1993—
- výroba mäsa a mäsových výrobkov-mäsiarstvo a údenárstvo26. 05. 1995—
- výroba hotových jedál a polotovarov-studená kuchyňa a lahôdky26. 05. 1995—
- pohostinská činnosť26. 05. 1995—
výroba rastlinných a živočíšnych olejov a tukov09. 04. 2001—
nešpecializovaná mraziarenská výroba09. 04. 2001—
baliace činnosti09. 04. 2001—
preklad nákladov09. 04. 2001—
skladovanie09. 04. 2001—
nákup a predaj nehnuteľností09. 04. 2001—
prenájom nehnuteľností09. 04. 2001—
správa nehnuteľností na základe honoráru alebo kontraktu09. 04. 2001—
výskum trhu a verejnej mienky09. 04. 2001—
reklamné činnosti09. 04. 2001—
hotely a motely s možnosťou stravovania09. 04. 2001—
verejné stravovanie (reštaurácie, vinárne, kaviarne, občerstvenie)09. 04. 2001—
výčapy09. 04. 2001—
bufety09. 04. 2001—
závodné stravovanie09. 04. 2001—
výskum a vývoj v oblasti prírodných, technických, spoločenských a humanitných vied,19. 09. 2018—
podnikanie v poľnohospodárskej výrobe, vrátane predaja nespracovaných poľnohospodárskych výrobkov na účely spracovania a ďalšieho predaja,26. 09. 2018—
uskutočňovanie stavieb a ich zmien19. 02. 2020—
dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov19. 02. 2020—
Prenájom hnuteľných vecí04. 03. 2022—
Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
partner verejného sektora · zapísaný od 01. 02. 2017
Oprávnená osoba
MINAT Law s. r. o. · od 29. 08. 2026

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2020398545: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2020398545: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020398545IČ DPH SK2020398545Obdobia daňových registráciíDIČ 2020398545: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2020398545: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020398545IČ DPH SK2020398545Obdobia daňových registráciíDIČ 2020398545: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2020398545: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020398545IČ DPH SK2020398545
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202039854511. 09. 2026—02. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 01. 01. 1993
daňové identifikačné číslo202039854510. 09. 2026—01. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Finančná správa uvádza dôvody na zrušenie registrácie DPH (zverejnené 06. 08. 2025, rok porušenia 2025).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Union zdravotná poisťovňa Pohľadávky štátu Všeobecná zdravotná poisťovňa Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osUnion zdravotná poisťovňa: od 25. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Pohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Všeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 26. 10. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Union zdravotná poisťovňaPohľadávky štátuVšeobecná zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osUnion zdravotná poisťovňa: od 25. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Pohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Všeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 26. 10. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Union zdravotná poisťovňaPohľadávky štátuVšeobecná zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osUnion zdravotná poisťovňa: od 25. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Pohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Všeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 26. 10. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Union zdravotná poisťovňaPohľadávky štátuVšeobecná zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Union zdravotná poisťovňaod 25. 09. 2026 otvorený31. 10. 2026
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený02. 11. 2026
Všeobecná zdravotná poisťovňaod 13. 09. 2026 otvorený31. 10. 2026
Sociálna poisťovňaod 11. 09. 2026 otvorený26. 10. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.

povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 znížila zisk o ▼3 % na 156 730 € a zvýšila tržby o ▲2 % na 12,72 mil. €.

Tržby

12 720 920 €

▲ 2,4 %

Výsledok hospodárenia

156 730 €

▼ 2,7 %

Aktíva

9 903 012 €

▼ 19,2 %

Vlastné imanie

86 106 €

▲ 2,1 %

Zadlženosť

99,0 %

Hrubá marža

1,3 %

Čistá marža

1,2 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 11 567 516 €. 2022: tržby 16 152 468 €. 2023: tržby 14 228 359 €. 2024: tržby 12 422 794 €. 2025: tržby 12 720 920 €.20 mil.10 mil.011,57 mil.16,15 mil.14,23 mil.12,42 mil.12,72 mil.20212022202320242025Tržby2021: tržby 11 567 516 €. 2022: tržby 16 152 468 €. 2023: tržby 14 228 359 €. 2024: tržby 12 422 794 €. 2025: tržby 12 720 920 €.20 mil.10 mil.011,57 mil.16,15 mil.14,23 mil.12,42 mil.12,72 mil.20212022202320242025Tržby2021: tržby 11 567 516 €. 2022: tržby 16 152 468 €. 2023: tržby 14 228 359 €. 2024: tržby 12 422 794 €. 2025: tržby 12 720 920 €.20 mil.10 mil.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 9 503 €. 2022: výsledok hospodárenia 32 401 €. 2023: výsledok hospodárenia −843 866 €. 2024: výsledok hospodárenia 161 121 €. 2025: výsledok hospodárenia 156 730 €.200 tis.0−1 mil.+9,5 tis.+32,4 tis.−843,9 tis.+161,1 tis.+156,7 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 9 503 €. 2022: výsledok hospodárenia 32 401 €. 2023: výsledok hospodárenia −843 866 €. 2024: výsledok hospodárenia 161 121 €. 2025: výsledok hospodárenia 156 730 €.200 tis.0−1 mil.+9,5 tis.202120232025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 9 503 €. 2022: výsledok hospodárenia 32 401 €. 2023: výsledok hospodárenia −843 866 €. 2024: výsledok hospodárenia 161 121 €. 2025: výsledok hospodárenia 156 730 €.200 tis.0−1 mil.202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 9 709 768 €, vlastné imanie 774 479 €. 2022: aktíva 10 791 367 €, vlastné imanie 806 880 €. 2023: aktíva 13 612 135 €, vlastné imanie 3 148 €. 2024: aktíva 12 262 564 €, vlastné imanie 84 362 €. 2025: aktíva 9 903 012 €, vlastné imanie 86 106 €.20 mil.10 mil.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 9 709 768 €, vlastné imanie 774 479 €. 2022: aktíva 10 791 367 €, vlastné imanie 806 880 €. 2023: aktíva 13 612 135 €, vlastné imanie 3 148 €. 2024: aktíva 12 262 564 €, vlastné imanie 84 362 €. 2025: aktíva 9 903 012 €, vlastné imanie 86 106 €.20 mil.10 mil.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 9 709 768 €, vlastné imanie 774 479 €. 2022: aktíva 10 791 367 €, vlastné imanie 806 880 €. 2023: aktíva 13 612 135 €, vlastné imanie 3 148 €. 2024: aktíva 12 262 564 €, vlastné imanie 84 362 €. 2025: aktíva 9 903 012 €, vlastné imanie 86 106 €.20 mil.10 mil.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 6 404 884 €, zásoby 331 001 €, pohľadávky 2 822 145 €, finančné účty 97 787 €. 2022: dlhodobý majetok 7 680 588 €, zásoby 306 891 €, pohľadávky 2 381 599 €, finančné účty 316 300 €. 2023: dlhodobý majetok 7 323 924 €, zásoby 426 647 €, pohľadávky 5 742 511 €, finančné účty 88 638 €. 2024: dlhodobý majetok 6 658 810 €, zásoby 588 612 €, pohľadávky 4 892 930 €, finančné účty 116 957 €. 2025: dlhodobý majetok 6 008 644 €, zásoby 576 882 €, pohľadávky 3 275 440 €, finančné účty 24 302 €.20 mil.10 mil.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 6 404 884 €, zásoby 331 001 €, pohľadávky 2 822 145 €, finančné účty 97 787 €. 2022: dlhodobý majetok 7 680 588 €, zásoby 306 891 €, pohľadávky 2 381 599 €, finančné účty 316 300 €. 2023: dlhodobý majetok 7 323 924 €, zásoby 426 647 €, pohľadávky 5 742 511 €, finančné účty 88 638 €. 2024: dlhodobý majetok 6 658 810 €, zásoby 588 612 €, pohľadávky 4 892 930 €, finančné účty 116 957 €. 2025: dlhodobý majetok 6 008 644 €, zásoby 576 882 €, pohľadávky 3 275 440 €, finančné účty 24 302 €.20 mil.10 mil.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 6 404 884 €, zásoby 331 001 €, pohľadávky 2 822 145 €, finančné účty 97 787 €. 2022: dlhodobý majetok 7 680 588 €, zásoby 306 891 €, pohľadávky 2 381 599 €, finančné účty 316 300 €. 2023: dlhodobý majetok 7 323 924 €, zásoby 426 647 €, pohľadávky 5 742 511 €, finančné účty 88 638 €. 2024: dlhodobý majetok 6 658 810 €, zásoby 588 612 €, pohľadávky 4 892 930 €, finančné účty 116 957 €. 2025: dlhodobý majetok 6 008 644 €, zásoby 576 882 €, pohľadávky 3 275 440 €, finančné účty 24 302 €.20 mil.10 mil.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 774 479 €, dlhodobé záväzky 5 852 737 €, krátkodobé záväzky 2 944 846 €. 2022: vlastné imanie 806 880 €, dlhodobé záväzky 6 774 834 €, krátkodobé záväzky 3 093 121 €. 2023: vlastné imanie 3 148 €, dlhodobé záväzky 8 100 831 €, krátkodobé záväzky 5 431 586 €. 2024: vlastné imanie 84 362 €, dlhodobé záväzky 6 926 795 €, krátkodobé záväzky 5 174 837 €. 2025: vlastné imanie 86 106 €, dlhodobé záväzky 5 919 775 €, krátkodobé záväzky 3 879 381 €.20 mil.10 mil.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 774 479 €, dlhodobé záväzky 5 852 737 €, krátkodobé záväzky 2 944 846 €. 2022: vlastné imanie 806 880 €, dlhodobé záväzky 6 774 834 €, krátkodobé záväzky 3 093 121 €. 2023: vlastné imanie 3 148 €, dlhodobé záväzky 8 100 831 €, krátkodobé záväzky 5 431 586 €. 2024: vlastné imanie 84 362 €, dlhodobé záväzky 6 926 795 €, krátkodobé záväzky 5 174 837 €. 2025: vlastné imanie 86 106 €, dlhodobé záväzky 5 919 775 €, krátkodobé záväzky 3 879 381 €.20 mil.10 mil.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 774 479 €, dlhodobé záväzky 5 852 737 €, krátkodobé záväzky 2 944 846 €. 2022: vlastné imanie 806 880 €, dlhodobé záväzky 6 774 834 €, krátkodobé záväzky 3 093 121 €. 2023: vlastné imanie 3 148 €, dlhodobé záväzky 8 100 831 €, krátkodobé záväzky 5 431 586 €. 2024: vlastné imanie 84 362 €, dlhodobé záväzky 6 926 795 €, krátkodobé záväzky 5 174 837 €. 2025: vlastné imanie 86 106 €, dlhodobé záväzky 5 919 775 €, krátkodobé záväzky 3 879 381 €.20 mil.10 mil.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 41 937 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 3 859 €. 2025: daň z príjmu 3 935 €.50 tis.25 tis.041,9 tis.003,9 tis.3,9 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 41 937 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 3 859 €. 2025: daň z príjmu 3 935 €.50 tis.25 tis.041,9 tis.003,9 tis.3,9 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 41 937 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 3 859 €. 2025: daň z príjmu 3 935 €.50 tis.25 tis.00202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby11,57 mil.16,15 mil.14,23 mil.12,42 mil.12,72 mil.
Výsledok hospodárenia9,5 tis.32,4 tis.−843,9 tis.161,1 tis.156,7 tis.
Aktíva9,71 mil.10,79 mil.13,61 mil.12,26 mil.9,9 mil.
Vlastné imanie774,5 tis.806,9 tis.3,1 tis.84,4 tis.86,1 tis.
Daň z príjmu41,9 tis.003,9 tis.3,9 tis.
Zadlženosť90,6 %91,4 %99,4 %98,7 %99,0 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
12,72 mil.
Výsledok hospodárenia
156,7 tis.
Aktíva
9,9 mil.
Vlastné imanie
86,1 tis.
Daň z príjmu
3,9 tis.
Zadlženosť
99,0 %

2024

Tržby
12,42 mil.
Výsledok hospodárenia
161,1 tis.
Aktíva
12,26 mil.
Vlastné imanie
84,4 tis.
Daň z príjmu
3,9 tis.
Zadlženosť
98,7 %

2023

Tržby
14,23 mil.
Výsledok hospodárenia
−843,9 tis.
Aktíva
13,61 mil.
Vlastné imanie
3,1 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
99,4 %

2022

Tržby
16,15 mil.
Výsledok hospodárenia
32,4 tis.
Aktíva
10,79 mil.
Vlastné imanie
806,9 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
91,4 %

2021

Tržby
11,57 mil.
Výsledok hospodárenia
9,5 tis.
Aktíva
9,71 mil.
Vlastné imanie
774,5 tis.
Daň z príjmu
41,9 tis.
Zadlženosť
90,6 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

05

Obchodný vestník

6 oznámení

  1. 09. 10. 2026

    Uznesenie o zacatí RK na návrh dlžníka reštrukturalizácia

    Obchodný vestníkzdroj

  2. 06. 08. 2026

    Uznesenie o prerušení konkurzného konania z dôvodu prípravy reštrukturalizacného posudku konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  3. 16. 07. 2026

    Iná písomnost súdu konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  4. 06. 07. 2026

    Uznesenie o pristúpení do konkurzného konania konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  5. 08. 06. 2026

    Iné oznámenie súdu konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  6. 01. 06. 2026

    Uznesenie o zacatí konkurzného konania na návrh veritela konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

Oznámenia sú prevzaté z Obchodného vestníka bez úpravy. Stav konania z nich nevyplýva — overte ho v zdroji.

povinná doložkaTexty zverejnené v Obchodnom vestníku majú informatívny charakter a nie sú právne záväzné. Autoritatívnym zdrojom je Obchodný vestník na justice.gov.sk.

06

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

07

Prepojenia

08

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

09

Zdroje a platnosť dát

platné k 02. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Union zdravotná poisťovňaDlhy§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. povinná atribúciaunion.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Všeobecná zdravotná poisťovňaDlhyEkosystém Slovensko.Digital povinná atribúciaekosystem.slovensko.digital
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk
Obchodný vestníkObchodný vestníkPodmienky Obchodného vestníka povinná doložkajustice.gov.sk/ov

Údaje platné k 02. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).

povinná doložkaTexty zverejnené v Obchodnom vestníku majú informatívny charakter a nie sú právne záväzné. Autoritatívnym zdrojom je Obchodný vestník na justice.gov.sk.

Tento profil cez API