Súhrn
- Vznik
- 24. 04. 199135 rokov 6 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 5 487 €01/2019 — 01/2019
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- ALFITO spol.s.r.o. v likvidácii
- identifikačné číslo organizácie
- 17640474
- daňové identifikačné číslo
- 2020369219
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Bratislavská cesta, Šamorín, Slovenská republika
- Územie
- Šamorínokres Dunajská StredaTrnavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 24. 04. 1991
- V registri
- 35 rokov 6 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trnava, oddiel: Sro, vložka č. 1534/T - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 876637
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| poskytovanie obchodných služieb - nákup a predaj spotrebného tovaru, najmä nábytku a bytových doplnkov | 10. 10. 1995 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2020369219 | 10. 09. 2026 | — | 01. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 16. 11. 2019 (rok porušenia 2017).
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 01/2019 — 01/2019 prepadlo do straty −401 € a znížila tržby o ▼95 % na 5,5 tisíc eur.
Tržby
5 487 €
▼ 94,9 %Výsledok hospodárenia
−401 €
▼ 100,2 %Aktíva
286 835 €
▼ 2,0 %Vlastné imanie
196 149 €
▼ 0,2 %Zadlženosť
31,6 %
Hrubá marža
−7,3 %
Čistá marža
−7,3 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2014Závierka v registri účtovných závierok | 2015Závierka v registri účtovných závierok | 2016Závierka v registri účtovných závierok | 2018Závierka v registri účtovných závierok | 01/2019 — 01/2019Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 113,3 tis. | 122,9 tis. | 129,2 tis. | 106,8 tis. | 5,5 tis. |
| Výsledok hospodárenia | −6 tis. | −7,6 tis. | −24,5 tis. | 209,1 tis. | −401 |
| Aktíva | 76,4 tis. | 68,6 tis. | 62,4 tis. | 292,7 tis. | 286,8 tis. |
| Vlastné imanie | 35,7 tis. | 28,1 tis. | 3,6 tis. | 196,6 tis. | 196,1 tis. |
| Daň z príjmu | 960 | 960 | 960 | 47,8 tis. | 0 |
| Zadlženosť | 52,2 % | 58,4 % | 93,0 % | 32,7 % | 31,6 % |
01/2019 — 01/2019
- Tržby
- 5,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −401
- Aktíva
- 286,8 tis.
- Vlastné imanie
- 196,1 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 31,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2018
- Tržby
- 106,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 209,1 tis.
- Aktíva
- 292,7 tis.
- Vlastné imanie
- 196,6 tis.
- Daň z príjmu
- 47,8 tis.
- Zadlženosť
- 32,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2016
- Tržby
- 129,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −24,5 tis.
- Aktíva
- 62,4 tis.
- Vlastné imanie
- 3,6 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 93,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2015
- Tržby
- 122,9 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −7,6 tis.
- Aktíva
- 68,6 tis.
- Vlastné imanie
- 28,1 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 58,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2014
- Tržby
- 113,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −6 tis.
- Aktíva
- 76,4 tis.
- Vlastné imanie
- 35,7 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 52,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 02. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 02. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.