prezri.sk

platné k 03. 11. 2026

ZYX, s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 17328349aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
25. 10. 199135 rokov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
13 167 €2024

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
ZYX, s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
17328349
daňové identifikačné číslo
2020803708
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2020803708
Sídlo
Kalinčiakova 4, 83104 Bratislava - mestská časť Nové Mesto, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
25. 10. 1991
V registri
35 rokov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 1638/B
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
940151
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
prevádzkovanie, distribúcia a predaj okamžitých lotérií so stieracími žrebmi,09. 05. 1997—
sprostredkovanie, nákup a predaj tovarov /na tovar, na ktorý sa vyžaduje osobitné povolenie, možno nákup a predaj tovarov vykonávať len s osobitným povolením/,09. 05. 1997—
údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla16. 07. 2010—
opracovanie kovu jednoduchým spôsobom,06. 05. 2014—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu,06. 05. 2014—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby,06. 05. 2014—
výroba motorových vozidiel, motorov, dopravných prostriedkov, dielov a príslušenstva pre motorové vozidlá a iné dopravné prostriedky,06. 05. 2014—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb,06. 05. 2014—
nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla,06. 05. 2014—
vykonávanie odťahovej služby,06. 05. 2014—
skladovanie,06. 05. 2014—
počítačové služby,06. 05. 2014—
prenájom hnuteľných vecí,06. 05. 2014—
prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom,06. 05. 2014—
vedenie účtovníctva,06. 05. 2014—
čistiace a upratovacie služby,06. 05. 2014—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2020803708: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2020803708: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020803708IČ DPH SK2020803708Obdobia daňových registráciíDIČ 2020803708: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2020803708: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020803708IČ DPH SK2020803708Obdobia daňových registráciíDIČ 2020803708: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2020803708: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020803708IČ DPH SK2020803708
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202080370811. 09. 2026—03. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 10. 09. 2009
daňové identifikačné číslo202080370810. 09. 2026—02. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Finančná správa uvádza dôvody na zrušenie registrácie DPH (zverejnené 24. 01. 2026, rok porušenia 2025).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2024 prehĺbila stratu na −46 214 € a znížila tržby o ▼70 % na 13,2 tisíc eur.

Tržby

13 167 €

▼ 69,9 %

Výsledok hospodárenia

−46 214 €

▼ 17,8 %

Aktíva

10 136 €

▼ 79,1 %

Vlastné imanie

−39 574 €

▲ 70,6 %

Zadlženosť

490,4 %

Hrubá marža

−348,4 %

Čistá marža

−351,0 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2020: tržby 57 219 €. 2021: tržby 48 396 €. 2022: tržby 45 699 €. 2023: tržby 43 777 €. 2024: tržby 13 167 €.100 tis.50 tis.057,2 tis.48,4 tis.45,7 tis.43,8 tis.13,2 tis.20202021202220232024Tržby2020: tržby 57 219 €. 2021: tržby 48 396 €. 2022: tržby 45 699 €. 2023: tržby 43 777 €. 2024: tržby 13 167 €.100 tis.50 tis.057,2 tis.48,4 tis.45,7 tis.43,8 tis.13,2 tis.20202021202220232024Tržby2020: tržby 57 219 €. 2021: tržby 48 396 €. 2022: tržby 45 699 €. 2023: tržby 43 777 €. 2024: tržby 13 167 €.100 tis.50 tis.0202020222024

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia −60 350 €. 2021: výsledok hospodárenia −53 076 €. 2022: výsledok hospodárenia −39 657 €. 2023: výsledok hospodárenia −39 216 €. 2024: výsledok hospodárenia −46 214 €.0−100 tis.−60,4 tis.−53,1 tis.−39,7 tis.−39,2 tis.−46,2 tis.20202021202220232024Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia −60 350 €. 2021: výsledok hospodárenia −53 076 €. 2022: výsledok hospodárenia −39 657 €. 2023: výsledok hospodárenia −39 216 €. 2024: výsledok hospodárenia −46 214 €.0−100 tis.−60,4 tis.−53,1 tis.−39,7 tis.−39,2 tis.−46,2 tis.20202021202220232024Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia −60 350 €. 2021: výsledok hospodárenia −53 076 €. 2022: výsledok hospodárenia −39 657 €. 2023: výsledok hospodárenia −39 216 €. 2024: výsledok hospodárenia −46 214 €.0−100 tis.202020222024

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 77 454 €, vlastné imanie −72 491 €. 2021: aktíva 71 927 €, vlastné imanie −117 566 €. 2022: aktíva 66 292 €, vlastné imanie −115 183 €. 2023: aktíva 48 389 €, vlastné imanie −134 400 €. 2024: aktíva 10 136 €, vlastné imanie −39 574 €.100 tis.0−200 tis.20202021202220232024Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 77 454 €, vlastné imanie −72 491 €. 2021: aktíva 71 927 €, vlastné imanie −117 566 €. 2022: aktíva 66 292 €, vlastné imanie −115 183 €. 2023: aktíva 48 389 €, vlastné imanie −134 400 €. 2024: aktíva 10 136 €, vlastné imanie −39 574 €.100 tis.0−200 tis.20202021202220232024Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 77 454 €, vlastné imanie −72 491 €. 2021: aktíva 71 927 €, vlastné imanie −117 566 €. 2022: aktíva 66 292 €, vlastné imanie −115 183 €. 2023: aktíva 48 389 €, vlastné imanie −134 400 €. 2024: aktíva 10 136 €, vlastné imanie −39 574 €.100 tis.0−200 tis.20202021202220232024

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 17 762 €, zásoby 43 640 €, pohľadávky 10 052 €, finančné účty 627 €. 2021: dlhodobý majetok 6 410 €, zásoby 47 369 €, pohľadávky 12 623 €, finančné účty 2 457 €. 2022: dlhodobý majetok 1 291 €, zásoby 47 118 €, pohľadávky 10 733 €, finančné účty 5 829 €. 2023: dlhodobý majetok 918 €, zásoby 31 358 €, pohľadávky 7 190 €, finančné účty 8 923 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 5 635 €, finančné účty 4 501 €.100 tis.50 tis.020202021202220232024Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 17 762 €, zásoby 43 640 €, pohľadávky 10 052 €, finančné účty 627 €. 2021: dlhodobý majetok 6 410 €, zásoby 47 369 €, pohľadávky 12 623 €, finančné účty 2 457 €. 2022: dlhodobý majetok 1 291 €, zásoby 47 118 €, pohľadávky 10 733 €, finančné účty 5 829 €. 2023: dlhodobý majetok 918 €, zásoby 31 358 €, pohľadávky 7 190 €, finančné účty 8 923 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 5 635 €, finančné účty 4 501 €.100 tis.50 tis.020202021202220232024Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 17 762 €, zásoby 43 640 €, pohľadávky 10 052 €, finančné účty 627 €. 2021: dlhodobý majetok 6 410 €, zásoby 47 369 €, pohľadávky 12 623 €, finančné účty 2 457 €. 2022: dlhodobý majetok 1 291 €, zásoby 47 118 €, pohľadávky 10 733 €, finančné účty 5 829 €. 2023: dlhodobý majetok 918 €, zásoby 31 358 €, pohľadávky 7 190 €, finančné účty 8 923 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 5 635 €, finančné účty 4 501 €.100 tis.50 tis.020202021202220232024
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2020: vlastné imanie −72 491 €, dlhodobé záväzky 20 789 €, krátkodobé záväzky 129 156 €. 2021: vlastné imanie −117 566 €, dlhodobé záväzky 12 299 €, krátkodobé záväzky 177 194 €. 2022: vlastné imanie −115 183 €, dlhodobé záväzky 3 731 €, krátkodobé záväzky 177 744 €. 2023: vlastné imanie −134 400 €, dlhodobé záväzky 165 €, krátkodobé záväzky 182 624 €. 2024: vlastné imanie −39 574 €, dlhodobé záväzky 73 €, krátkodobé záväzky 49 637 €.200 tis.0−200 tis.20202021202220232024Štruktúra pasív2020: vlastné imanie −72 491 €, dlhodobé záväzky 20 789 €, krátkodobé záväzky 129 156 €. 2021: vlastné imanie −117 566 €, dlhodobé záväzky 12 299 €, krátkodobé záväzky 177 194 €. 2022: vlastné imanie −115 183 €, dlhodobé záväzky 3 731 €, krátkodobé záväzky 177 744 €. 2023: vlastné imanie −134 400 €, dlhodobé záväzky 165 €, krátkodobé záväzky 182 624 €. 2024: vlastné imanie −39 574 €, dlhodobé záväzky 73 €, krátkodobé záväzky 49 637 €.200 tis.0−200 tis.20202021202220232024Štruktúra pasív2020: vlastné imanie −72 491 €, dlhodobé záväzky 20 789 €, krátkodobé záväzky 129 156 €. 2021: vlastné imanie −117 566 €, dlhodobé záväzky 12 299 €, krátkodobé záväzky 177 194 €. 2022: vlastné imanie −115 183 €, dlhodobé záväzky 3 731 €, krátkodobé záväzky 177 744 €. 2023: vlastné imanie −134 400 €, dlhodobé záväzky 165 €, krátkodobé záväzky 182 624 €. 2024: vlastné imanie −39 574 €, dlhodobé záväzky 73 €, krátkodobé záväzky 49 637 €.200 tis.0−200 tis.20202021202220232024
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €.5002500000034020202021202220232024Daň z príjmu2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €.5002500000034020202021202220232024Daň z príjmu2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €.5002500000034020202021202220232024
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok
Tržby57,2 tis.48,4 tis.45,7 tis.43,8 tis.13,2 tis.
Výsledok hospodárenia−60,4 tis.−53,1 tis.−39,7 tis.−39,2 tis.−46,2 tis.
Aktíva77,5 tis.71,9 tis.66,3 tis.48,4 tis.10,1 tis.
Vlastné imanie−72,5 tis.−117,6 tis.−115,2 tis.−134,4 tis.−39,6 tis.
Daň z príjmu0000340
Zadlženosť193,6 %263,5 %273,8 %377,7 %490,4 %

aj 2014–2019 — v pláne Štandard

2024

Tržby
13,2 tis.
Výsledok hospodárenia
−46,2 tis.
Aktíva
10,1 tis.
Vlastné imanie
−39,6 tis.
Daň z príjmu
340
Zadlženosť
490,4 %

2023

Tržby
43,8 tis.
Výsledok hospodárenia
−39,2 tis.
Aktíva
48,4 tis.
Vlastné imanie
−134,4 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
377,7 %

2022

Tržby
45,7 tis.
Výsledok hospodárenia
−39,7 tis.
Aktíva
66,3 tis.
Vlastné imanie
−115,2 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
273,8 %

2021

Tržby
48,4 tis.
Výsledok hospodárenia
−53,1 tis.
Aktíva
71,9 tis.
Vlastné imanie
−117,6 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
263,5 %

2020

Tržby
57,2 tis.
Výsledok hospodárenia
−60,4 tis.
Aktíva
77,5 tis.
Vlastné imanie
−72,5 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
193,6 %

aj 2014–2019 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 03. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API