Súhrn
- Vznik
- 19. 04. 199135 rokov 6 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 106 238 €2024
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- Best FM Media spol. s r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 17316588
- daňové identifikačné číslo
- 2020838127
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Strojnícka 31, 82105 Bratislava, Slovenská republika
- Územie
- okres Bratislava IIBratislavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 19. 04. 1991
- V registri
- 35 rokov 6 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 700/B - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 606048
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| - kúpa rozličného tovaru za účelom jeho ďalšieho predaj a predaj v rozsahu voľnej živnosti, vrátane balených trvanlivých potra- vín, alkoholických a nealkoholických nápojov v spotrebiteľskom balení a tabakových výrobkov, formou veľkoobchodu a maloobchodu | 21. 07. 1993 | — |
| - sprostredkovanie v oblasti služieb a obchodu, | 21. 07. 1993 | — |
| - reklamná činnosť, | 21. 07. 1993 | — |
| - agentúrna činnosť, sprostredkovanie v oblasti kultúry, | 21. 07. 1993 | — |
| regionálne rozhlasové terestriálne vysielanie, | 13. 12. 2007 | — |
| Celoplošné digitálne vysielanie rozhlasovej programovej služby | 10. 10. 2017 | — |
- Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
- partner verejného sektora · zapísaný od 30. 09. 2022
- Oprávnená osoba
- MG LEGAL s.r.o. · od 22. 11. 2022
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2020838127 | 10. 09. 2026 | — | 01. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 03. 04. 2026 (rok porušenia 2025).
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Pohľadávky štátu Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Pohľadávky štátu | od 16. 09. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.
Pohľadávky štátu
- od 16. 09. 2026 otvorená
Platená vrstva
Pohľadávky štátu
správca, rezort, suma, splatnosť, právny dôvod
skryté
Vyžaduje predplatné
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2024 sa zo straty dostalo na zisk 9 407 € a zvýšila tržby o ▲200 % na 106,2 tisíc eur.
Tržby
106 238 €
▲ 200,1 %Výsledok hospodárenia
9 407 €
▲ 209,5 %Aktíva
155 117 €
▲ 1 400,7 %Vlastné imanie
16 078 €
▲ 938,7 %Zadlženosť
89,6 %
Hrubá marža
11,3 %
Čistá marža
8,9 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2020Závierka v registri účtovných závierok | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 38,1 tis. | 42 tis. | 52,1 tis. | 35,4 tis. | 106,2 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 230 | −6,8 tis. | 497 | −8,6 tis. | 9,4 tis. |
| Aktíva | 14,2 tis. | 15,9 tis. | 32,8 tis. | 10,3 tis. | 155,1 tis. |
| Vlastné imanie | 8,9 tis. | 1,6 tis. | 2,1 tis. | −1,9 tis. | 16,1 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 215 | 440 | 0 | 2,6 tis. |
| Zadlženosť | 37,1 % | 89,7 % | 93,5 % | 118,5 % | 89,6 % |
aj 2014–2019 — v pláne Štandard
2024
- Tržby
- 106,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 9,4 tis.
- Aktíva
- 155,1 tis.
- Vlastné imanie
- 16,1 tis.
- Daň z príjmu
- 2,6 tis.
- Zadlženosť
- 89,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 35,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −8,6 tis.
- Aktíva
- 10,3 tis.
- Vlastné imanie
- −1,9 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 118,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 52,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 497
- Aktíva
- 32,8 tis.
- Vlastné imanie
- 2,1 tis.
- Daň z príjmu
- 440
- Zadlženosť
- 93,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 42 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −6,8 tis.
- Aktíva
- 15,9 tis.
- Vlastné imanie
- 1,6 tis.
- Daň z príjmu
- 215
- Zadlženosť
- 89,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2020
- Tržby
- 38,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 230
- Aktíva
- 14,2 tis.
- Vlastné imanie
- 8,9 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 37,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2019 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 02. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Centrálny register pohľadávok štátu | Dlhy | otvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúcia | crps.pohladavkystatu.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 02. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.