Súhrn
- Vznik
- 08. 03. 199135 rokov 7 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 991 475 €2016
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- BAJCSI SK s. r. o.
- identifikačné číslo organizácie
- 17309298
- daňové identifikačné číslo
- 2020805006
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Sedmokrásková 6, 82101 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika
- Územie
- Bratislava - mestská časť Ružinovokres Bratislava IIBratislavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 08. 03. 1991
- V registri
- 35 rokov 7 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 558/B - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 743420
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| - vydavateľská činnosť, | 12. 04. 1995 | — |
| - poskytovanie sofwaru, analytická činnosť softwaru, | 12. 04. 1995 | — |
| opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva, | 07. 09. 2010 | — |
| výroba jednoduchých drevárskych výrobkov, zostavovanie stolárskych dielcov alebo súčastí z dreva do finálnych produktov a ich údržba, | 07. 09. 2010 | — |
| výroba jednoduchých úžitkových výrobkov z dreva, | 07. 09. 2010 | — |
| prípravné práce k realizácii stavby, | 07. 09. 2010 | — |
| uskutočňovanie stavieb a ich zmien, | 07. 09. 2010 | — |
| dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov, | 07. 09. 2010 | — |
| kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod), | 07. 09. 2010 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, | 07. 09. 2010 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb, | 07. 09. 2010 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby, | 07. 09. 2010 | — |
| cestná nákladná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla, | 07. 09. 2010 | — |
| pohostinská činnosť a výroba hotových jedál pre výdajne, | 07. 09. 2010 | — |
| ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností, | 07. 09. 2010 | — |
| poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu, | 07. 09. 2010 | — |
| poskytovanie úverov a/alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt, | 07. 09. 2010 | — |
| vedenie účtovníctva, | 07. 09. 2010 | — |
| obstarávanie služieb spojených so správou a údržbou bytového/nebytového fondu, | 07. 09. 2010 | — |
| prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom, | 07. 09. 2010 | — |
| prenájom hnuteľných vecí, | 07. 09. 2010 | — |
| administratívne služby, | 07. 09. 2010 | — |
| činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov, | 07. 09. 2010 | — |
| prevádzkovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí, | 07. 09. 2010 | — |
| prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu, | 07. 09. 2010 | — |
| reklamné a marketingové služby, | 07. 09. 2010 | — |
| faktoring a forfaiting, | 07. 09. 2010 | — |
| finančný leasing, | 07. 09. 2010 | — |
| prevádzkovanie športových zariadení, | 10. 05. 2012 | — |
| služby súvisiace so skrášľovaním tela, | 10. 05. 2012 | — |
| služby súvisiace s produkciou filmov alebo videozáznamov, | 07. 02. 2013 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2020805006 | 10. 09. 2026 | — | 01. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 11. 02. 2019 (rok porušenia 2018).
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2016 prepadlo do straty −1 127 € a zvýšila tržby o ▲22 % na 991,5 tisíc eur.
Tržby
991 475 €
▲ 21,5 %Výsledok hospodárenia
−1 127 €
▼ 109,1 %Aktíva
397 255 €
▲ 1,2 %Vlastné imanie
69 878 €
▼ 1,3 %Zadlženosť
82,4 %
Hrubá marža
0,5 %
Čistá marža
−0,1 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2014Závierka v registri účtovných závierok | 2015Závierka v registri účtovných závierok | 2016Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|
| Tržby | 13,2 tis. | 815,7 tis. | 991,5 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 5,5 tis. | 12,3 tis. | −1,1 tis. |
| Aktíva | 273,8 tis. | 392,4 tis. | 397,3 tis. |
| Vlastné imanie | 58,3 tis. | 70,8 tis. | 69,9 tis. |
| Daň z príjmu | 1,7 tis. | 4 tis. | 6,1 tis. |
| Zadlženosť | 78,7 % | 82,0 % | 82,4 % |
2016
- Tržby
- 991,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −1,1 tis.
- Aktíva
- 397,3 tis.
- Vlastné imanie
- 69,9 tis.
- Daň z príjmu
- 6,1 tis.
- Zadlženosť
- 82,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2015
- Tržby
- 815,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 12,3 tis.
- Aktíva
- 392,4 tis.
- Vlastné imanie
- 70,8 tis.
- Daň z príjmu
- 4 tis.
- Zadlženosť
- 82,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2014
- Tržby
- 13,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 5,5 tis.
- Aktíva
- 273,8 tis.
- Vlastné imanie
- 58,3 tis.
- Daň z príjmu
- 1,7 tis.
- Zadlženosť
- 78,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 02. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 02. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.