prezri.sk

platné k 03. 11. 2026

Q-PROJEKT PLUS, s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 17147085aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
16. 12. 199134 rokov 10 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
73 161 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Q-PROJEKT PLUS, s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
17147085
daňové identifikačné číslo
2021199983
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2021199983
Sídlo
Žabinská 325, 91105 Trenčín, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
16. 12. 1991
V registri
34 rokov 10 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trenčín, oddiel: Sro, vložka č. 26554/R
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
337088
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Výroba počítačov a kancelárskych strojov: písacie stroje, počítacie stroje, elektrické i mechanické, kalkulačky, registračné pokladne, frankovacie stroje, stroje na počítanie bankoviek, fotokopírovacie prístroje, kancelárske zošívacie stroje, počítače a zariadenia na spracovanie dát13. 10. 2012—
inžinierska činnosť vo výstavbe09. 10. 1997—
maloobchod a veľkoobchod s výrobnými strojmi, systémami, zariadeniami, prístrojmi a zariadeniami pre meranie, kontrolu, reguláciu a monitorizáciu, výpočtovou technikou, strojmi, prístrojmi a zariadeniami pre povrchové úpravy a ekológiu, vyhradenými plynovými zariadeniami, hutným, stavebným a elektrotechnickým materiálom, drevom a autami09. 10. 1997—
Vývoj, výroba zabezpečovacích systémov alebo poplachových systémov a zariadení umožňujúcich sledovanie pohybu a konania osoby v chránenom objekte, na chránenom mieste alebo v ich okolí13. 10. 2012—
Maloobchod a veľkoobchod s predajom zabezpečovacích systémov alebo poplachových systémov a zariadení umožňujúcich sledovanie pohybu a konania osoby v chránenom objekte, na chránenom mieste alebo v ich okolí13. 10. 2012—
výroba strojov a zariadení pre všeobecné účely09. 10. 1997—
konzultácie, prednášky, konferencie a semináre v oblasti merania, regulácie, kontroly a riadenia kvality09. 10. 1997—
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)13. 10. 2012—
sprostredkovanie v oblasti obchodu a služieb09. 10. 1997—
Projektovanie, montáž, vykonávanie revízii, oprava a údržba meracej a regulačnej techniky13. 10. 2012—
vydávanie periodickej a neperiodickej tlače a literatúry09. 10. 1997—
Počítačové služby13. 10. 2012—
Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov13. 10. 2012—
reklamná činnosť09. 10. 1997—
Vydavateľská činnosť13. 10. 2012—
Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom13. 10. 2012—
Prenájom hnuteľných vecí13. 10. 2012—
Administratívne služby13. 10. 2012—
Vedenie účtovníctva13. 10. 2012—
Montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení elektrických13. 10. 2012—
Projektovanie, montáž, servis a údržba optických káblových rozvodov a satelitných zariadení13. 10. 2012—
Montáž, údržba a oprava telekomunikačných zariadení13. 10. 2012—
Montáž, údržba a oprava počítačových sietí13. 10. 2012—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2021199983: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2021199983: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2021199983IČ DPH SK2021199983Obdobia daňových registráciíDIČ 2021199983: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2021199983: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2021199983IČ DPH SK2021199983Obdobia daňových registráciíDIČ 2021199983: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2021199983: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2021199983IČ DPH SK2021199983
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202119998311. 09. 2026—03. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 01. 10. 2012
daňové identifikačné číslo202119998310. 09. 2026—02. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Finančná správa uvádza dôvody na zrušenie registrácie DPH (zverejnené 25. 02. 2021, rok porušenia 2020).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Sociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Sociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Sociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Sociálna poisťovňaod 11. 09. 2026 otvorený02. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 sa zo straty dostalo na zisk 6 248 € a zvýšila tržby o ▲1 % na 73,2 tisíc eur.

Tržby

73 161 €

▲ 0,5 %

Výsledok hospodárenia

6 248 €

▲ 563,8 %

Aktíva

137 109 €

▲ 2,6 %

Vlastné imanie

36 341 €

▲ 20,8 %

Zadlženosť

73,5 %

Hrubá marža

9,9 %

Čistá marža

8,5 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 204 157 €. 2022: tržby 148 569 €. 2023: tržby 120 498 €. 2024: tržby 72 794 €. 2025: tržby 73 161 €.250 tis.125 tis.0204,2 tis.148,6 tis.120,5 tis.72,8 tis.73,2 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 204 157 €. 2022: tržby 148 569 €. 2023: tržby 120 498 €. 2024: tržby 72 794 €. 2025: tržby 73 161 €.250 tis.125 tis.0204,2 tis.148,6 tis.120,5 tis.72,8 tis.73,2 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 204 157 €. 2022: tržby 148 569 €. 2023: tržby 120 498 €. 2024: tržby 72 794 €. 2025: tržby 73 161 €.250 tis.125 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 769 €. 2022: výsledok hospodárenia −5 665 €. 2023: výsledok hospodárenia 14 080 €. 2024: výsledok hospodárenia −1 347 €. 2025: výsledok hospodárenia 6 248 €.20 tis.0−10 tis.+769−5,7 tis.+14,1 tis.−1,3 tis.+6,2 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 769 €. 2022: výsledok hospodárenia −5 665 €. 2023: výsledok hospodárenia 14 080 €. 2024: výsledok hospodárenia −1 347 €. 2025: výsledok hospodárenia 6 248 €.20 tis.0−10 tis.+769−5,7 tis.+14,1 tis.−1,3 tis.+6,2 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 769 €. 2022: výsledok hospodárenia −5 665 €. 2023: výsledok hospodárenia 14 080 €. 2024: výsledok hospodárenia −1 347 €. 2025: výsledok hospodárenia 6 248 €.20 tis.0−10 tis.+769202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 104 650 €, vlastné imanie 23 025 €. 2022: aktíva 85 357 €, vlastné imanie 17 360 €. 2023: aktíva 131 775 €, vlastné imanie 31 440 €. 2024: aktíva 133 620 €, vlastné imanie 30 093 €. 2025: aktíva 137 109 €, vlastné imanie 36 341 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 104 650 €, vlastné imanie 23 025 €. 2022: aktíva 85 357 €, vlastné imanie 17 360 €. 2023: aktíva 131 775 €, vlastné imanie 31 440 €. 2024: aktíva 133 620 €, vlastné imanie 30 093 €. 2025: aktíva 137 109 €, vlastné imanie 36 341 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 104 650 €, vlastné imanie 23 025 €. 2022: aktíva 85 357 €, vlastné imanie 17 360 €. 2023: aktíva 131 775 €, vlastné imanie 31 440 €. 2024: aktíva 133 620 €, vlastné imanie 30 093 €. 2025: aktíva 137 109 €, vlastné imanie 36 341 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 2 082 €, zásoby 435 €, pohľadávky 39 293 €, finančné účty 62 840 €. 2022: dlhodobý majetok 5 503 €, zásoby 4 955 €, pohľadávky 22 303 €, finančné účty 52 596 €. 2023: dlhodobý majetok 28 117 €, zásoby 3 190 €, pohľadávky 20 594 €, finančné účty 79 874 €. 2024: dlhodobý majetok 40 623 €, zásoby 1 344 €, pohľadávky 20 649 €, finančné účty 71 004 €. 2025: dlhodobý majetok 28 013 €, zásoby 1 923 €, pohľadávky 29 306 €, finančné účty 77 867 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 2 082 €, zásoby 435 €, pohľadávky 39 293 €, finančné účty 62 840 €. 2022: dlhodobý majetok 5 503 €, zásoby 4 955 €, pohľadávky 22 303 €, finančné účty 52 596 €. 2023: dlhodobý majetok 28 117 €, zásoby 3 190 €, pohľadávky 20 594 €, finančné účty 79 874 €. 2024: dlhodobý majetok 40 623 €, zásoby 1 344 €, pohľadávky 20 649 €, finančné účty 71 004 €. 2025: dlhodobý majetok 28 013 €, zásoby 1 923 €, pohľadávky 29 306 €, finančné účty 77 867 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 2 082 €, zásoby 435 €, pohľadávky 39 293 €, finančné účty 62 840 €. 2022: dlhodobý majetok 5 503 €, zásoby 4 955 €, pohľadávky 22 303 €, finančné účty 52 596 €. 2023: dlhodobý majetok 28 117 €, zásoby 3 190 €, pohľadávky 20 594 €, finančné účty 79 874 €. 2024: dlhodobý majetok 40 623 €, zásoby 1 344 €, pohľadávky 20 649 €, finančné účty 71 004 €. 2025: dlhodobý majetok 28 013 €, zásoby 1 923 €, pohľadávky 29 306 €, finančné účty 77 867 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 23 025 €, dlhodobé záväzky 3 295 €, krátkodobé záväzky 78 330 €. 2022: vlastné imanie 17 360 €, dlhodobé záväzky 1 500 €, krátkodobé záväzky 66 497 €. 2023: vlastné imanie 31 440 €, dlhodobé záväzky 23 917 €, krátkodobé záväzky 76 418 €. 2024: vlastné imanie 30 093 €, dlhodobé záväzky 19 399 €, krátkodobé záväzky 84 128 €. 2025: vlastné imanie 36 341 €, dlhodobé záväzky 40 843 €, krátkodobé záväzky 59 925 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 23 025 €, dlhodobé záväzky 3 295 €, krátkodobé záväzky 78 330 €. 2022: vlastné imanie 17 360 €, dlhodobé záväzky 1 500 €, krátkodobé záväzky 66 497 €. 2023: vlastné imanie 31 440 €, dlhodobé záväzky 23 917 €, krátkodobé záväzky 76 418 €. 2024: vlastné imanie 30 093 €, dlhodobé záväzky 19 399 €, krátkodobé záväzky 84 128 €. 2025: vlastné imanie 36 341 €, dlhodobé záväzky 40 843 €, krátkodobé záväzky 59 925 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 23 025 €, dlhodobé záväzky 3 295 €, krátkodobé záväzky 78 330 €. 2022: vlastné imanie 17 360 €, dlhodobé záväzky 1 500 €, krátkodobé záväzky 66 497 €. 2023: vlastné imanie 31 440 €, dlhodobé záväzky 23 917 €, krátkodobé záväzky 76 418 €. 2024: vlastné imanie 30 093 €, dlhodobé záväzky 19 399 €, krátkodobé záväzky 84 128 €. 2025: vlastné imanie 36 341 €, dlhodobé záväzky 40 843 €, krátkodobé záväzky 59 925 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 1 771 €. 2022: daň z príjmu 118 €. 2023: daň z príjmu 4 034 €. 2024: daň z príjmu 1 545 €. 2025: daň z príjmu 960 €.5 tis.2,5 tis.01,8 tis.1184 tis.1,5 tis.96020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 1 771 €. 2022: daň z príjmu 118 €. 2023: daň z príjmu 4 034 €. 2024: daň z príjmu 1 545 €. 2025: daň z príjmu 960 €.5 tis.2,5 tis.01,8 tis.1184 tis.1,5 tis.96020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 1 771 €. 2022: daň z príjmu 118 €. 2023: daň z príjmu 4 034 €. 2024: daň z príjmu 1 545 €. 2025: daň z príjmu 960 €.5 tis.2,5 tis.0960202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby204,2 tis.148,6 tis.120,5 tis.72,8 tis.73,2 tis.
Výsledok hospodárenia769−5,7 tis.14,1 tis.−1,3 tis.6,2 tis.
Aktíva104,7 tis.85,4 tis.131,8 tis.133,6 tis.137,1 tis.
Vlastné imanie23 tis.17,4 tis.31,4 tis.30,1 tis.36,3 tis.
Daň z príjmu1,8 tis.1184 tis.1,5 tis.960
Zadlženosť78,0 %79,7 %76,1 %77,5 %73,5 %

aj 2015–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
73,2 tis.
Výsledok hospodárenia
6,2 tis.
Aktíva
137,1 tis.
Vlastné imanie
36,3 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
73,5 %

2024

Tržby
72,8 tis.
Výsledok hospodárenia
−1,3 tis.
Aktíva
133,6 tis.
Vlastné imanie
30,1 tis.
Daň z príjmu
1,5 tis.
Zadlženosť
77,5 %

2023

Tržby
120,5 tis.
Výsledok hospodárenia
14,1 tis.
Aktíva
131,8 tis.
Vlastné imanie
31,4 tis.
Daň z príjmu
4 tis.
Zadlženosť
76,1 %

2022

Tržby
148,6 tis.
Výsledok hospodárenia
−5,7 tis.
Aktíva
85,4 tis.
Vlastné imanie
17,4 tis.
Daň z príjmu
118
Zadlženosť
79,7 %

2021

Tržby
204,2 tis.
Výsledok hospodárenia
769
Aktíva
104,7 tis.
Vlastné imanie
23 tis.
Daň z príjmu
1,8 tis.
Zadlženosť
78,0 %

aj 2015–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 03. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API