Súhrn
- Vznik
- 18. 10. 199135 rokov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 0 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- SOPRA, spol. s r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 17083613
- daňové identifikačné číslo
- 2021217396
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Partizánska 2512/18, 06601 Humenné, Slovenská republika
- Územie
- Humennéokres HumennéPrešovský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 18. 10. 1991
- V registri
- 35 rokov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č. 213/P - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 695243
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| sprostredkovanie obchodu v rozsahu voľných živností | 16. 05. 2008 | — |
| sprostredkovanie výroby v rozsahu voľných živností | 16. 05. 2008 | — |
| sprostredkovanie dopravy v rozsahu voľných živností | 16. 05. 2008 | — |
| sprostredkovanie služieb v rozsahu voľných živností | 16. 05. 2008 | — |
| reklamná činnosť v rozsahu voľných živností | 16. 05. 2008 | — |
| prenájom nehnuteľností s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom | 16. 05. 2008 | — |
| prenájom automobilov, strojov a prístrojov | 16. 05. 2008 | — |
| cestná nákladná doprava vozidlami do 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 16. 05. 2008 | — |
| vedenie účtovníctva | 16. 05. 2008 | — |
| služby v agroturistike v rozsahu voľných živností | 16. 05. 2008 | — |
| služby súvisiace so živočíšnou výrobou okrem veterinárnych služieb | 16. 05. 2008 | — |
| nákladná cestná doprava | 02. 03. 2019 | — |
| inštruktor autoškoly | 08. 11. 2019 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2021217396 | 10. 09. 2026 | — | 01. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 02. 05. 2021 (rok porušenia 2020).
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 strata bez zmeny na −340 € a bez tržieb.
Tržby
0 €
Výsledok hospodárenia
−340 €
bez zmenyAktíva
14 707 €
▼ 2,3 %Vlastné imanie
6 612 €
▼ 4,9 %Zadlženosť
55,0 %
Hrubá marža
—
Čistá marža
—
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2017Závierka v registri účtovných závierok | 2018Závierka v registri účtovných závierok | 2019Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 50,5 tis. | 169,6 tis. | 69,1 tis. | 0 | 0 |
| Výsledok hospodárenia | 9,7 tis. | 2,1 tis. | −5 tis. | −340 | −340 |
| Aktíva | 20,7 tis. | 43,7 tis. | 24,7 tis. | 15 tis. | 14,7 tis. |
| Vlastné imanie | 12 tis. | 14,1 tis. | 9,1 tis. | 7 tis. | 6,6 tis. |
| Daň z príjmu | 1,4 tis. | 551 | 0 | 340 | 340 |
| Zadlženosť | 41,9 % | 67,7 % | 63,1 % | 53,8 % | 55,0 % |
aj 2014–2016 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −340
- Aktíva
- 14,7 tis.
- Vlastné imanie
- 6,6 tis.
- Daň z príjmu
- 340
- Zadlženosť
- 55,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −340
- Aktíva
- 15 tis.
- Vlastné imanie
- 7 tis.
- Daň z príjmu
- 340
- Zadlženosť
- 53,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2019
- Tržby
- 69,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −5 tis.
- Aktíva
- 24,7 tis.
- Vlastné imanie
- 9,1 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 63,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2018
- Tržby
- 169,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 2,1 tis.
- Aktíva
- 43,7 tis.
- Vlastné imanie
- 14,1 tis.
- Daň z príjmu
- 551
- Zadlženosť
- 67,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2017
- Tržby
- 50,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 9,7 tis.
- Aktíva
- 20,7 tis.
- Vlastné imanie
- 12 tis.
- Daň z príjmu
- 1,4 tis.
- Zadlženosť
- 41,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2016 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 02. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 02. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.