Súhrn
- Vznik
- 01. 12. 199035 rokov 11 mesiacov v registri
- Právna forma
- Akciová spoločnosťkód 121
- Otvorený dlh
- áno4 zdroje · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 512 849 €2020
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- PROMPt, tlačiareň cenín, a.s.
- identifikačné číslo organizácie
- 00698407
- daňové identifikačné číslo
- 2020341279
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Jozefa Hagaru 9, 83151 Bratislava, Slovenská republika
- Územie
- okres Bratislava IIIBratislavský kraj
- Právna forma
- Akciová spoločnosť (121)
- Vznik
- 01. 12. 1990
- V registri
- 35 rokov 11 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sa, vložka č. 72/B - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 1012612
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| - počítačová grafika a reprografické práce, | 26. 01. 1994 | — |
| - polygrafická výroba, | 26. 01. 1994 | — |
| - automatizované spracovanie údajov, | 26. 01. 1994 | — |
| - nákup a predaj tovarov (na tovar na ktorý sa vyžaduje osobitné povolenie možno nákup a predaj tovaru vykonávať len s osobitným povolením), | 26. 01. 1994 | — |
| - tvorba a tlač obchodovateľných cenných papierov (podľa doterajšieho predmetu činnosti), | 26. 01. 1994 | — |
| Propagačná a reklamná činnosť v rozsahu voľnej činnosti | 06. 06. 2017 | — |
| Vydavateľská a nakladateľská činnosť | 06. 06. 2017 | — |
| Prenájom hnuteľných vecí | 06. 06. 2017 | — |
| Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom | 06. 06. 2017 | — |
| Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod), alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 06. 06. 2017 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, výroby a služieb | 06. 06. 2017 | — |
- Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
- partner verejného sektora · zapísaný od 01. 02. 2019
- Oprávnená osoba
- Vozáb & Co. s.r.o. · od 01. 02. 2019
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2020341279 | 10. 09. 2026 | — | 01. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 03. 08. 2022 (rok porušenia 2020).
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Pohľadávky štátu Všeobecná zdravotná poisťovňa Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Pohľadávky štátu | od 16. 09. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | od 13. 09. 2026 otvorený | 31. 10. 2026 |
| Sociálna poisťovňa | od 11. 09. 2026 otvorený | 26. 10. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.
Pohľadávky štátu
- od 16. 09. 2026 otvorená
Platená vrstva
Pohľadávky štátu
správca, rezort, suma, splatnosť, právny dôvod
skryté
Vyžaduje predplatné
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2020 znížila stratu na −6 978 € a znížila tržby o ▼14 % na 512,8 tisíc eur.
Tržby
512 849 €
▼ 14,5 %Výsledok hospodárenia
−6 978 €
▲ 81,0 %Aktíva
141 399 €
▼ 5,2 %Vlastné imanie
−188 324 €
▼ 18,7 %Zadlženosť
232,6 %
Hrubá marža
−1,4 %
Čistá marža
−1,4 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2015Závierka v registri účtovných závierok | 2017Závierka v registri účtovných závierok | 2018Závierka v registri účtovných závierok | 2019Závierka v registri účtovných závierok | 2020Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 1,11 mil. | 684,1 tis. | 739,7 tis. | 599,6 tis. | 512,8 tis. |
| Výsledok hospodárenia | −46,1 tis. | −208,6 tis. | −100,4 tis. | −36,8 tis. | −7 tis. |
| Aktíva | 673,7 tis. | 187,2 tis. | 239,5 tis. | 149,2 tis. | 141,4 tis. |
| Vlastné imanie | 466,9 tis. | −21,4 tis. | −121,8 tis. | −158,6 tis. | −188,3 tis. |
| Daň z príjmu | 2,9 tis. | 2,9 tis. | 0 | 0 | 0 |
| Zadlženosť | 18,0 % | 92,5 % | 146,5 % | 206,3 % | 232,6 % |
aj 2014 — v pláne Štandard
2020
- Tržby
- 512,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −7 tis.
- Aktíva
- 141,4 tis.
- Vlastné imanie
- −188,3 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 232,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2019
- Tržby
- 599,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −36,8 tis.
- Aktíva
- 149,2 tis.
- Vlastné imanie
- −158,6 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 206,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2018
- Tržby
- 739,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −100,4 tis.
- Aktíva
- 239,5 tis.
- Vlastné imanie
- −121,8 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 146,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2017
- Tržby
- 684,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −208,6 tis.
- Aktíva
- 187,2 tis.
- Vlastné imanie
- −21,4 tis.
- Daň z príjmu
- 2,9 tis.
- Zadlženosť
- 92,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2015
- Tržby
- 1,11 mil.
- Výsledok hospodárenia
- −46,1 tis.
- Aktíva
- 673,7 tis.
- Vlastné imanie
- 466,9 tis.
- Daň z príjmu
- 2,9 tis.
- Zadlženosť
- 18,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 02. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Centrálny register pohľadávok štátu | Dlhy | otvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúcia | crps.pohladavkystatu.sk |
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | Dlhy | Ekosystém Slovensko.Digital povinná atribúcia | ekosystem.slovensko.digital |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 02. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).