Súhrn
- Vznik
- 01. 12. 199035 rokov 11 mesiacov v registri
- Právna forma
- Akciová spoločnosťkód 121
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 19 980 435 €01/2025 — 11/2025
- Oznámenia
- 77 oznámení vo Vestníku
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- OMNIA KLF, a. s.
- identifikačné číslo organizácie
- 00211095
- daňové identifikačné číslo
- 2020464512
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2020464512
- Sídlo
- Kukučínova 2734, 02401 Kysucké Nové Mesto, Slovenská republika
- Územie
- Kysucké Nové Mestookres Kysucké Nové MestoŽilinský kraj
- Právna forma
- Akciová spoločnosť (121)
- Vznik
- 01. 12. 1990
- V registri
- 35 rokov 11 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Žilina, oddiel: Sa, vložka č. 10691/L - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 705954
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod), | 14. 04. 2005 | — |
| kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod), | 14. 04. 2005 | — |
| sprostredkovanie obchodu, výroby a služieb v rozsahu voľnej živnosti, | 14. 04. 2005 | — |
| reklamná a propagačná činnosť v rozsahu voľnej živnosti, | 14. 04. 2005 | — |
| vedenie a spracovanie účtovníctva, mzdovej a personálnej agendy, | 14. 04. 2005 | — |
| prenájom motorových vozidiel, | 14. 04. 2005 | — |
| prenájom nebytových priestorov spojený s poskytovaním aj iných než základných služieb spojených s prenájmom, | 14. 04. 2005 | — |
| faktoring a forfaiting v rozsahu voľnej živnosti, | 14. 04. 2005 | — |
| automatizované spracovanie dát, | 14. 04. 2005 | — |
| prenájom hardware, | 14. 04. 2005 | — |
| činnosť účtovných, organizačných, ekonomických a obchodných poradcov, | 14. 04. 2005 | — |
| poskytovanie úverov z vlastných zdrojov nebankovým spôsobom, | 14. 04. 2005 | — |
| služby verejných nosičov a poslov, | 14. 04. 2005 | — |
| konzultačná a poradenská činnosť v oblasti obchodu, prieskumu trhu a reklamy, | 01. 04. 2007 | — |
| kováčstvo, | 01. 04. 2007 | — |
| zámočníctvo, | 01. 04. 2007 | — |
| kovoobrábanie, | 01. 04. 2007 | — |
| výroba nástrojov, | 01. 04. 2007 | — |
| stavba strojov s mechanickým pohonom, | 01. 04. 2007 | — |
| skladovanie výrobkov a materiálov, | 01. 04. 2007 | — |
| marketingové služby, | 01. 04. 2007 | — |
| prenájom strojov a strojných zariadení a prenájom nehnuteľností, vč. nebytových priestorov, | 01. 04. 2007 | — |
| kancelárske a sekretárske služby ( vrátane kopírovacích a rozmnožovacích služieb ), administratívne práce, | 01. 04. 2007 | — |
| prekladateľské a tlmočnícke služby, | 01. 04. 2007 | — |
| organizovanie kurzov, školení a prednášok, | 01. 04. 2007 | — |
| správa registratúrnych záznamov bez trvalej dokumentárnej hodnoty, | 01. 04. 2007 | — |
| poradenská služba k technickému vybaveniu počítača ( hardware ), | 01. 04. 2007 | — |
| poradenská služba a dodávanie programového vybavenia počítača ( software ), | 01. 04. 2007 | — |
| spracovanie údajov, | 01. 04. 2007 | — |
| inžinierska činnosť a súvisiace technické poradenstvo, | 01. 04. 2007 | — |
| výskum a vývoj v oblasti prírodných a technických vied, | 01. 04. 2007 | — |
| technické testovanie, meranie a analýzy, | 01. 04. 2007 | — |
| kalibrácia meradiel a meracích prístrojov s výnimkou určených meradiel, | 01. 04. 2007 | — |
| opravy a údržba meradiel a meracích prístrojov s výnimkou určených meradiel, | 01. 04. 2007 | — |
| poradenská činnosť v oblasti meracej a metrologickej činnosti, | 01. 04. 2007 | — |
| overovanie pracovných meradiel mimo určených meradiel, | 01. 04. 2007 | — |
| kovanie, lisovanie, razenie a valcovanie kovov, prášková metalurgia | 31. 12. 2011 | — |
| povrchové zušľachťovanie kovov, mechanické úpravy na zákazku alebo zmluvne | 31. 12. 2011 | — |
| povrchová úprava kovov | 31. 12. 2011 | — |
| brúsenie a leštenie okrem brúsenia nožov, nožníc a jednoduchých nástrojov | 31. 12. 2011 | — |
| výroba kovového tovaru | 31. 12. 2011 | — |
| výroba drevených obalov | 31. 12. 2011 | — |
| Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom | 13. 07. 2021 | — |
| Výroba strojov a zariadení pre všeobecné účely | 13. 07. 2021 | — |
| Výroba výrobkov obranného priemyslu | 28. 03. 2025 | — |
- Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
- partner verejného sektora · zapísaný od 17. 05. 2017
- Oprávnená osoba
- ATCL, s.r.o. · od 10. 03. 2021
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2020464512 | 11. 09. 2026 | — | 04. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 01. 01. 1993 |
| daňové identifikačné číslo | 2020464512 | 10. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 01/2025 — 11/2025 znížila stratu na −3 797 108 € a znížila tržby o ▼23 % na 19,98 mil. €.
Tržby
19 980 435 €
▼ 22,9 %Výsledok hospodárenia
−3 797 108 €
▲ 19,2 %Aktíva
48 809 588 €
▲ 0,1 %Vlastné imanie
4 259 355 €
▼ 40,5 %Zadlženosť
88,8 %
Hrubá marža
−19,0 %
Čistá marža
−19,0 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 01/2025 — 11/2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 28,75 mil. | 36,79 mil. | 35,98 mil. | 25,93 mil. | 19,98 mil. |
| Výsledok hospodárenia | 77,2 tis. | 225,3 tis. | −967,4 tis. | −4,7 mil. | −3,8 mil. |
| Aktíva | 45,72 mil. | 51,12 mil. | 52,33 mil. | 48,74 mil. | 48,81 mil. |
| Vlastné imanie | 11,7 mil. | 11,92 mil. | 11,86 mil. | 7,16 mil. | 4,26 mil. |
| Daň z príjmu | −71,9 tis. | −202,6 tis. | −4,2 tis. | −165,5 tis. | 3,9 tis. |
| Zadlženosť | 70,1 % | 73,3 % | 74,6 % | 82,6 % | 88,8 % |
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
01/2025 — 11/2025
- Tržby
- 19,98 mil.
- Výsledok hospodárenia
- −3,8 mil.
- Aktíva
- 48,81 mil.
- Vlastné imanie
- 4,26 mil.
- Daň z príjmu
- 3,9 tis.
- Zadlženosť
- 88,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 25,93 mil.
- Výsledok hospodárenia
- −4,7 mil.
- Aktíva
- 48,74 mil.
- Vlastné imanie
- 7,16 mil.
- Daň z príjmu
- −165,5 tis.
- Zadlženosť
- 82,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 35,98 mil.
- Výsledok hospodárenia
- −967,4 tis.
- Aktíva
- 52,33 mil.
- Vlastné imanie
- 11,86 mil.
- Daň z príjmu
- −4,2 tis.
- Zadlženosť
- 74,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 36,79 mil.
- Výsledok hospodárenia
- 225,3 tis.
- Aktíva
- 51,12 mil.
- Vlastné imanie
- 11,92 mil.
- Daň z príjmu
- −202,6 tis.
- Zadlženosť
- 73,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 28,75 mil.
- Výsledok hospodárenia
- 77,2 tis.
- Aktíva
- 45,72 mil.
- Vlastné imanie
- 11,7 mil.
- Daň z príjmu
- −71,9 tis.
- Zadlženosť
- 70,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
05
Obchodný vestník
7 oznámení
22. 10. 2026
Ukončenie prieskumu pohľadávok reštrukturalizácia
14. 10. 2026
Uznesenie o prihliadaní na podanie ako na prihlášku reštrukturalizácia
18. 09. 2026
Oznam o zvolaní schôdze veriteľov reštrukturalizácia
24. 08. 2026
Výzva zahraničným veriteľom na prihlásenie pohľadávok reštrukturalizácia
24. 08. 2026
Oznam o tom, kde a kedy možno nahliadať do spisu reštrukturalizácia
20. 08. 2026
Uznesenie o povolení reštrukturalizácie reštrukturalizácia
29. 07. 2026
Uznesenie o zacatí RK na návrh dlžníka reštrukturalizácia
Oznámenia sú prevzaté z Obchodného vestníka bez úpravy. Stav konania z nich nevyplýva — overte ho v zdroji.
povinná doložkaTexty zverejnené v Obchodnom vestníku majú informatívny charakter a nie sú právne záväzné. Autoritatívnym zdrojom je Obchodný vestník na justice.gov.sk.
06
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
07
Prepojenia
08
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
09
Zdroje a platnosť dát
platné k 04. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
| Obchodný vestník | Obchodný vestník | Podmienky Obchodného vestníka povinná doložka | justice.gov.sk/ov |
Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná doložkaTexty zverejnené v Obchodnom vestníku majú informatívny charakter a nie sú právne záväzné. Autoritatívnym zdrojom je Obchodný vestník na justice.gov.sk.