prezri.sk

platné k 08. 11. 2026

Poľnohospodárske družstvo Senohrad

identifikačné číslo organizácie 00210064aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
22. 02. 197254 rokov 8 mesiacov v registri
Právna forma
Družstvokód 205
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 07. 11. 2026
Tržby
2 356 281 €2025
Oznámenia
1212 oznámení vo Vestníku

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Poľnohospodárske družstvo Senohrad
identifikačné číslo organizácie
00210064
daňové identifikačné číslo
2020473994
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2020473994
Sídlo
96243 Senohrad, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Družstvo (205)
Vznik
22. 02. 1972
V registri
54 rokov 8 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Banská Bystrica, oddiel: Dr, vložka č. 300/S
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
596364
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
- podnikanie v poľnohospodárskej výrobe vrátane predaja nespracovaných poľnohospodárskych výrobkov na účely spracovania a ďalšieho predaja24. 02. 1993—
- výroba a predaj poľnohospodárskeho náradia a opravy poľnohospodárskych strojov24. 02. 1993—
- kúpa a predaj agregátov a náhradných súčiastok poľnohospodárskych strojov24. 02. 1993—
- kúpa a predaj potravinárskych výrobkov22. 10. 1996—
- poskytovanie služieb súvisiacich s poľnohospodárskou výrobou, lesníctvom a poľovníctvom, strojmi, zariadeniami a mechanizmami slúžiacimi k danej výrobe30. 05. 2001—
- stavebné stolárstvo, výroba stavebno-stolárska a tesárska - stolárstvo30. 05. 2001—
- murárske práce30. 05. 2001—
- prípravné práce pred zahájením stavby a úpravné práce po skončení stavby v rozsahu voľných živností30. 05. 2001—
- maliarske, natieračské a sklenárske práce30. 05. 2001—
- letná a zimná údržba komunikácií strojmi a zariadeniami slúžiacimi k danej údržbe v rozsahu voľných živností30. 05. 2001—
- výroba drevných obalov - palety, bedne, sudy30. 05. 2001—
- sprostredkovanie obchodu, služieb, výroby a dopravy30. 05. 2001—
- cestná nákladná doprava30. 05. 2001—
- vývoz fekálií30. 05. 2001—
Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
partner verejného sektora · zapísaný od 27. 07. 2017
Oprávnená osoba
LawFactory advokátska kancelária, s.r.o. · od 27. 07. 2017

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2020473994: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2020473994: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020473994IČ DPH SK2020473994Obdobia daňových registráciíDIČ 2020473994: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2020473994: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020473994IČ DPH SK2020473994Obdobia daňových registráciíDIČ 2020473994: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2020473994: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020473994IČ DPH SK2020473994
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202047399411. 09. 2026—08. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 01. 01. 1993
daňové identifikačné číslo202047399410. 09. 2026—07. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 07. 11. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 07. 11. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 07. 11. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 07. 11. 2026 otvorený07. 11. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 07. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 07. 11. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 znížila stratu na −24 324 € a zvýšila tržby o ▲32 % na 2,36 mil. €.

Tržby

2 356 281 €

▲ 31,6 %

Výsledok hospodárenia

−24 324 €

▲ 87,5 %

Aktíva

3 270 676 €

▼ 0,3 %

Vlastné imanie

253 865 €

▼ 8,7 %

Zadlženosť

81,5 %

Hrubá marža

−0,9 %

Čistá marža

−1,0 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 1 824 773 €. 2022: tržby 1 935 857 €. 2023: tržby 2 164 652 €. 2024: tržby 1 789 866 €. 2025: tržby 2 356 281 €.2,5 mil.1,25 mil.01,82 mil.1,94 mil.2,16 mil.1,79 mil.2,36 mil.20212022202320242025Tržby2021: tržby 1 824 773 €. 2022: tržby 1 935 857 €. 2023: tržby 2 164 652 €. 2024: tržby 1 789 866 €. 2025: tržby 2 356 281 €.2,5 mil.1,25 mil.01,82 mil.1,94 mil.2,16 mil.1,79 mil.2,36 mil.20212022202320242025Tržby2021: tržby 1 824 773 €. 2022: tržby 1 935 857 €. 2023: tržby 2 164 652 €. 2024: tržby 1 789 866 €. 2025: tržby 2 356 281 €.2,5 mil.1,25 mil.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −133 868 €. 2022: výsledok hospodárenia −193 010 €. 2023: výsledok hospodárenia −171 038 €. 2024: výsledok hospodárenia −194 979 €. 2025: výsledok hospodárenia −24 324 €.0−200 tis.−133,9 tis.−193 tis.−171 tis.−195 tis.−24,3 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −133 868 €. 2022: výsledok hospodárenia −193 010 €. 2023: výsledok hospodárenia −171 038 €. 2024: výsledok hospodárenia −194 979 €. 2025: výsledok hospodárenia −24 324 €.0−200 tis.−171 tis.−24,3 tis.202120232025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −133 868 €. 2022: výsledok hospodárenia −193 010 €. 2023: výsledok hospodárenia −171 038 €. 2024: výsledok hospodárenia −194 979 €. 2025: výsledok hospodárenia −24 324 €.0−200 tis.20222025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 4 118 170 €, vlastné imanie 837 216 €. 2022: aktíva 4 087 120 €, vlastné imanie 644 207 €. 2023: aktíva 3 776 451 €, vlastné imanie 473 168 €. 2024: aktíva 3 281 167 €, vlastné imanie 278 189 €. 2025: aktíva 3 270 676 €, vlastné imanie 253 865 €.5 mil.2,5 mil.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 4 118 170 €, vlastné imanie 837 216 €. 2022: aktíva 4 087 120 €, vlastné imanie 644 207 €. 2023: aktíva 3 776 451 €, vlastné imanie 473 168 €. 2024: aktíva 3 281 167 €, vlastné imanie 278 189 €. 2025: aktíva 3 270 676 €, vlastné imanie 253 865 €.5 mil.2,5 mil.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 4 118 170 €, vlastné imanie 837 216 €. 2022: aktíva 4 087 120 €, vlastné imanie 644 207 €. 2023: aktíva 3 776 451 €, vlastné imanie 473 168 €. 2024: aktíva 3 281 167 €, vlastné imanie 278 189 €. 2025: aktíva 3 270 676 €, vlastné imanie 253 865 €.5 mil.2,5 mil.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 2 414 586 €, zásoby 665 703 €, pohľadávky 676 912 €, finančné účty 359 454 €. 2022: dlhodobý majetok 2 161 439 €, zásoby 1 001 827 €, pohľadávky 832 763 €, finančné účty 89 694 €. 2023: dlhodobý majetok 1 952 223 €, zásoby 922 928 €, pohľadávky 801 341 €, finančné účty 98 320 €. 2024: dlhodobý majetok 1 675 605 €, zásoby 1 144 327 €, pohľadávky 434 890 €, finančné účty 24 565 €. 2025: dlhodobý majetok 1 670 334 €, zásoby 944 568 €, pohľadávky 620 284 €, finančné účty 33 135 €.5 mil.2,5 mil.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 2 414 586 €, zásoby 665 703 €, pohľadávky 676 912 €, finančné účty 359 454 €. 2022: dlhodobý majetok 2 161 439 €, zásoby 1 001 827 €, pohľadávky 832 763 €, finančné účty 89 694 €. 2023: dlhodobý majetok 1 952 223 €, zásoby 922 928 €, pohľadávky 801 341 €, finančné účty 98 320 €. 2024: dlhodobý majetok 1 675 605 €, zásoby 1 144 327 €, pohľadávky 434 890 €, finančné účty 24 565 €. 2025: dlhodobý majetok 1 670 334 €, zásoby 944 568 €, pohľadávky 620 284 €, finančné účty 33 135 €.5 mil.2,5 mil.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 2 414 586 €, zásoby 665 703 €, pohľadávky 676 912 €, finančné účty 359 454 €. 2022: dlhodobý majetok 2 161 439 €, zásoby 1 001 827 €, pohľadávky 832 763 €, finančné účty 89 694 €. 2023: dlhodobý majetok 1 952 223 €, zásoby 922 928 €, pohľadávky 801 341 €, finančné účty 98 320 €. 2024: dlhodobý majetok 1 675 605 €, zásoby 1 144 327 €, pohľadávky 434 890 €, finančné účty 24 565 €. 2025: dlhodobý majetok 1 670 334 €, zásoby 944 568 €, pohľadávky 620 284 €, finančné účty 33 135 €.5 mil.2,5 mil.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 837 216 €, dlhodobé záväzky 357 996 €, krátkodobé záväzky 2 469 192 €. 2022: vlastné imanie 644 207 €, dlhodobé záväzky 266 949 €, krátkodobé záväzky 2 752 553 €. 2023: vlastné imanie 473 168 €, dlhodobé záväzky 277 925 €, krátkodobé záväzky 2 622 819 €. 2024: vlastné imanie 278 189 €, dlhodobé záväzky 152 702 €, krátkodobé záväzky 2 472 978 €. 2025: vlastné imanie 253 865 €, dlhodobé záväzky 134 436 €, krátkodobé záväzky 2 530 348 €.5 mil.2,5 mil.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 837 216 €, dlhodobé záväzky 357 996 €, krátkodobé záväzky 2 469 192 €. 2022: vlastné imanie 644 207 €, dlhodobé záväzky 266 949 €, krátkodobé záväzky 2 752 553 €. 2023: vlastné imanie 473 168 €, dlhodobé záväzky 277 925 €, krátkodobé záväzky 2 622 819 €. 2024: vlastné imanie 278 189 €, dlhodobé záväzky 152 702 €, krátkodobé záväzky 2 472 978 €. 2025: vlastné imanie 253 865 €, dlhodobé záväzky 134 436 €, krátkodobé záväzky 2 530 348 €.5 mil.2,5 mil.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 837 216 €, dlhodobé záväzky 357 996 €, krátkodobé záväzky 2 469 192 €. 2022: vlastné imanie 644 207 €, dlhodobé záväzky 266 949 €, krátkodobé záväzky 2 752 553 €. 2023: vlastné imanie 473 168 €, dlhodobé záväzky 277 925 €, krátkodobé záväzky 2 622 819 €. 2024: vlastné imanie 278 189 €, dlhodobé záväzky 152 702 €, krátkodobé záväzky 2 472 978 €. 2025: vlastné imanie 253 865 €, dlhodobé záväzky 134 436 €, krátkodobé záväzky 2 530 348 €.5 mil.2,5 mil.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 3 840 €. 2025: daň z príjmu 3 840 €.5 tis.2,5 tis.00003,8 tis.3,8 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 3 840 €. 2025: daň z príjmu 3 840 €.5 tis.2,5 tis.00003,8 tis.3,8 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 3 840 €. 2025: daň z príjmu 3 840 €.5 tis.2,5 tis.000202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby1,82 mil.1,94 mil.2,16 mil.1,79 mil.2,36 mil.
Výsledok hospodárenia−133,9 tis.−193 tis.−171 tis.−195 tis.−24,3 tis.
Aktíva4,12 mil.4,09 mil.3,78 mil.3,28 mil.3,27 mil.
Vlastné imanie837,2 tis.644,2 tis.473,2 tis.278,2 tis.253,9 tis.
Daň z príjmu0003,8 tis.3,8 tis.
Zadlženosť68,7 %73,9 %76,8 %80,0 %81,5 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
2,36 mil.
Výsledok hospodárenia
−24,3 tis.
Aktíva
3,27 mil.
Vlastné imanie
253,9 tis.
Daň z príjmu
3,8 tis.
Zadlženosť
81,5 %

2024

Tržby
1,79 mil.
Výsledok hospodárenia
−195 tis.
Aktíva
3,28 mil.
Vlastné imanie
278,2 tis.
Daň z príjmu
3,8 tis.
Zadlženosť
80,0 %

2023

Tržby
2,16 mil.
Výsledok hospodárenia
−171 tis.
Aktíva
3,78 mil.
Vlastné imanie
473,2 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
76,8 %

2022

Tržby
1,94 mil.
Výsledok hospodárenia
−193 tis.
Aktíva
4,09 mil.
Vlastné imanie
644,2 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
73,9 %

2021

Tržby
1,82 mil.
Výsledok hospodárenia
−133,9 tis.
Aktíva
4,12 mil.
Vlastné imanie
837,2 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
68,7 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

05

Obchodný vestník

12 oznámení

  1. 31. 01. 2020

    Iné zverejnenie reštrukturalizácia

    Obchodný vestníkzdroj

  2. 12. 06. 2014

    Iné zverejnenie reštrukturalizácia

    Obchodný vestníkzdroj

  3. 09. 06. 2014

    Uznesenie reštrukturalizácia

    Obchodný vestníkzdroj

  4. 24. 04. 2014

    Oznam o zvolaní schôdze veriteľov reštrukturalizácia

    Obchodný vestníkzdroj

  5. 24. 04. 2014

    Zápisnica zo zasadnutia veriteľského výboru reštrukturalizácia

    Obchodný vestníkzdroj

  6. 22. 04. 2014

    Zápisnica zo zasadnutia veriteľského výboru reštrukturalizácia

    Obchodný vestníkzdroj

  7. 14. 01. 2014

    Iné zverejnenie reštrukturalizácia

    Obchodný vestníkzdroj

  8. 09. 01. 2014

    Rozhodnutie reštrukturalizácia

    Obchodný vestníkzdroj

  9. 22. 11. 2013

    Oznam o zvolaní schôdze veriteľov reštrukturalizácia

    Obchodný vestníkzdroj

  10. 30. 10. 2013

    Oznam o tom, kde a kedy možno nahliadať do spisu reštrukturalizácia

    Obchodný vestníkzdroj

  11. 25. 10. 2013

    Uznesenie reštrukturalizácia

    Obchodný vestníkzdroj

  12. 17. 10. 2013

    Uznesenie reštrukturalizácia

    Obchodný vestníkzdroj

Oznámenia sú prevzaté z Obchodného vestníka bez úpravy. Stav konania z nich nevyplýva — overte ho v zdroji.

povinná doložkaTexty zverejnené v Obchodnom vestníku majú informatívny charakter a nie sú právne záväzné. Autoritatívnym zdrojom je Obchodný vestník na justice.gov.sk.

06

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

07

Prepojenia

08

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

09

Zdroje a platnosť dát

platné k 08. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registráciebez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk
Obchodný vestníkObchodný vestníkPodmienky Obchodného vestníka povinná doložkajustice.gov.sk/ov

Údaje platné k 08. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 07. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

povinná doložkaTexty zverejnené v Obchodnom vestníku majú informatívny charakter a nie sú právne záväzné. Autoritatívnym zdrojom je Obchodný vestník na justice.gov.sk.

Tento profil cez API