prezri.sk

platné k 03. 11. 2026

Roľnícke družstvo Moravany nad Váhom

identifikačné číslo organizácie 00208051aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
01. 01. 197650 rokov 10 mesiacov v registri
Právna forma
Družstvokód 205
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
Tržby
1 138 987 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Roľnícke družstvo Moravany nad Váhom
identifikačné číslo organizácie
00208051
daňové identifikačné číslo
2020395234
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2020395234
Sídlo
Družstevná 200, 922 21 Moravany nad Váhom, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Družstvo (205)
Vznik
01. 01. 1976
V registri
50 rokov 10 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trnava, oddiel: Dr, vložka č. 70/T
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
4444981
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
podnikanie v poľnohospodárskej výrobe, vrátane predaja nespracovaných poľnohospodárskych výrobkov na účely spracovania a ďalšieho predaja,15. 07. 1993—
práce na ťažkých mechanizmoch,15. 07. 1993—
prenájom základných prostriedkov,15. 07. 1993—
vývoz odpadov zo septikov a žúmp24. 05. 1995—
závodné stravovanie24. 05. 1995—
podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom15. 06. 2012—
vnútroštátna nákladná cestná doprava15. 06. 2012—
poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve15. 09. 2018—
poskytovanie služieb súvisiacich so starostlivosťou o zvieratá15. 09. 2018—
výroba kŕmnych zmesí15. 09. 2018—
prípravné práce k realizácii stavieb15. 09. 2018—
dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov15. 09. 2018—
údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla15. 09. 2018—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby15. 09. 2018—
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)15. 09. 2018—
skladové a pomocné činnosti v doprave15. 09. 2018—
vedenie účtovníctva15. 09. 2018—
Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
partner verejného sektora · zapísaný od 09. 04. 2025

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2020395234: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2020395234: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020395234IČ DPH SK2020395234Obdobia daňových registráciíDIČ 2020395234: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2020395234: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020395234IČ DPH SK2020395234Obdobia daňových registráciíDIČ 2020395234: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2020395234: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020395234IČ DPH SK2020395234
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202039523411. 09. 2026—03. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 01. 01. 1993
daňové identifikačné číslo202039523410. 09. 2026—02. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený03. 11. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 03. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 znížila stratu na −47 172 € a zvýšila tržby o ▲6 % na 1,14 mil. €.

Tržby

1 138 987 €

▲ 6,4 %

Výsledok hospodárenia

−47 172 €

▲ 65,1 %

Aktíva

2 574 518 €

▲ 4,8 %

Vlastné imanie

210 022 €

▲ 270,0 %

Zadlženosť

91,7 %

Hrubá marža

−3,8 %

Čistá marža

−4,1 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 1 159 732 €. 2022: tržby 1 227 476 €. 2023: tržby 1 270 540 €. 2024: tržby 1 069 999 €. 2025: tržby 1 138 987 €.2 mil.1 mil.01,16 mil.1,23 mil.1,27 mil.1,07 mil.1,14 mil.20212022202320242025Tržby2021: tržby 1 159 732 €. 2022: tržby 1 227 476 €. 2023: tržby 1 270 540 €. 2024: tržby 1 069 999 €. 2025: tržby 1 138 987 €.2 mil.1 mil.01,16 mil.1,23 mil.1,27 mil.1,07 mil.1,14 mil.20212022202320242025Tržby2021: tržby 1 159 732 €. 2022: tržby 1 227 476 €. 2023: tržby 1 270 540 €. 2024: tržby 1 069 999 €. 2025: tržby 1 138 987 €.2 mil.1 mil.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 22 061 €. 2022: výsledok hospodárenia 44 676 €. 2023: výsledok hospodárenia −139 065 €. 2024: výsledok hospodárenia −135 017 €. 2025: výsledok hospodárenia −47 172 €.50 tis.0−200 tis.+22,1 tis.+44,7 tis.−139,1 tis.−135 tis.−47,2 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 22 061 €. 2022: výsledok hospodárenia 44 676 €. 2023: výsledok hospodárenia −139 065 €. 2024: výsledok hospodárenia −135 017 €. 2025: výsledok hospodárenia −47 172 €.50 tis.0−200 tis.+22,1 tis.−47,2 tis.202120232025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 22 061 €. 2022: výsledok hospodárenia 44 676 €. 2023: výsledok hospodárenia −139 065 €. 2024: výsledok hospodárenia −135 017 €. 2025: výsledok hospodárenia −47 172 €.50 tis.0−200 tis.20222025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 1 266 834 €, vlastné imanie 288 429 €. 2022: aktíva 1 605 976 €, vlastné imanie 331 203 €. 2023: aktíva 2 049 265 €, vlastné imanie 192 139 €. 2024: aktíva 2 455 772 €, vlastné imanie 56 766 €. 2025: aktíva 2 574 518 €, vlastné imanie 210 022 €.5 mil.2,5 mil.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 1 266 834 €, vlastné imanie 288 429 €. 2022: aktíva 1 605 976 €, vlastné imanie 331 203 €. 2023: aktíva 2 049 265 €, vlastné imanie 192 139 €. 2024: aktíva 2 455 772 €, vlastné imanie 56 766 €. 2025: aktíva 2 574 518 €, vlastné imanie 210 022 €.5 mil.2,5 mil.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 1 266 834 €, vlastné imanie 288 429 €. 2022: aktíva 1 605 976 €, vlastné imanie 331 203 €. 2023: aktíva 2 049 265 €, vlastné imanie 192 139 €. 2024: aktíva 2 455 772 €, vlastné imanie 56 766 €. 2025: aktíva 2 574 518 €, vlastné imanie 210 022 €.5 mil.2,5 mil.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 488 672 €, zásoby 371 940 €, pohľadávky 373 038 €, finančné účty 11 542 €. 2022: dlhodobý majetok 535 179 €, zásoby 672 265 €, pohľadávky 334 444 €, finančné účty 7 403 €. 2023: dlhodobý majetok 598 427 €, zásoby 802 266 €, pohľadávky 597 600 €, finančné účty 615 €. 2024: dlhodobý majetok 534 571 €, zásoby 1 131 254 €, pohľadávky 736 755 €, finančné účty 1 728 €. 2025: dlhodobý majetok 586 222 €, zásoby 1 249 899 €, pohľadávky 702 415 €, finančné účty 237 €.5 mil.2,5 mil.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 488 672 €, zásoby 371 940 €, pohľadávky 373 038 €, finančné účty 11 542 €. 2022: dlhodobý majetok 535 179 €, zásoby 672 265 €, pohľadávky 334 444 €, finančné účty 7 403 €. 2023: dlhodobý majetok 598 427 €, zásoby 802 266 €, pohľadávky 597 600 €, finančné účty 615 €. 2024: dlhodobý majetok 534 571 €, zásoby 1 131 254 €, pohľadávky 736 755 €, finančné účty 1 728 €. 2025: dlhodobý majetok 586 222 €, zásoby 1 249 899 €, pohľadávky 702 415 €, finančné účty 237 €.5 mil.2,5 mil.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 488 672 €, zásoby 371 940 €, pohľadávky 373 038 €, finančné účty 11 542 €. 2022: dlhodobý majetok 535 179 €, zásoby 672 265 €, pohľadávky 334 444 €, finančné účty 7 403 €. 2023: dlhodobý majetok 598 427 €, zásoby 802 266 €, pohľadávky 597 600 €, finančné účty 615 €. 2024: dlhodobý majetok 534 571 €, zásoby 1 131 254 €, pohľadávky 736 755 €, finančné účty 1 728 €. 2025: dlhodobý majetok 586 222 €, zásoby 1 249 899 €, pohľadávky 702 415 €, finančné účty 237 €.5 mil.2,5 mil.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 288 429 €, dlhodobé záväzky 172 607 €, krátkodobé záväzky 805 798 €. 2022: vlastné imanie 331 203 €, dlhodobé záväzky 358 642 €, krátkodobé záväzky 916 131 €. 2023: vlastné imanie 192 139 €, dlhodobé záväzky 850 547 €, krátkodobé záväzky 1 006 579 €. 2024: vlastné imanie 56 766 €, dlhodobé záväzky 1 104 138 €, krátkodobé záväzky 1 264 868 €. 2025: vlastné imanie 210 022 €, dlhodobé záväzky 1 095 308 €, krátkodobé záväzky 1 266 063 €.5 mil.2,5 mil.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 288 429 €, dlhodobé záväzky 172 607 €, krátkodobé záväzky 805 798 €. 2022: vlastné imanie 331 203 €, dlhodobé záväzky 358 642 €, krátkodobé záväzky 916 131 €. 2023: vlastné imanie 192 139 €, dlhodobé záväzky 850 547 €, krátkodobé záväzky 1 006 579 €. 2024: vlastné imanie 56 766 €, dlhodobé záväzky 1 104 138 €, krátkodobé záväzky 1 264 868 €. 2025: vlastné imanie 210 022 €, dlhodobé záväzky 1 095 308 €, krátkodobé záväzky 1 266 063 €.5 mil.2,5 mil.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 288 429 €, dlhodobé záväzky 172 607 €, krátkodobé záväzky 805 798 €. 2022: vlastné imanie 331 203 €, dlhodobé záväzky 358 642 €, krátkodobé záväzky 916 131 €. 2023: vlastné imanie 192 139 €, dlhodobé záväzky 850 547 €, krátkodobé záväzky 1 006 579 €. 2024: vlastné imanie 56 766 €, dlhodobé záväzky 1 104 138 €, krátkodobé záväzky 1 264 868 €. 2025: vlastné imanie 210 022 €, dlhodobé záväzky 1 095 308 €, krátkodobé záväzky 1 266 063 €.5 mil.2,5 mil.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 8 749 €. 2022: daň z príjmu 18 145 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 3 840 €. 2025: daň z príjmu 3 840 €.20 tis.10 tis.08,7 tis.18,1 tis.03,8 tis.3,8 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 8 749 €. 2022: daň z príjmu 18 145 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 3 840 €. 2025: daň z príjmu 3 840 €.20 tis.10 tis.08,7 tis.18,1 tis.03,8 tis.3,8 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 8 749 €. 2022: daň z príjmu 18 145 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 3 840 €. 2025: daň z príjmu 3 840 €.20 tis.10 tis.00202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby1,16 mil.1,23 mil.1,27 mil.1,07 mil.1,14 mil.
Výsledok hospodárenia22,1 tis.44,7 tis.−139,1 tis.−135 tis.−47,2 tis.
Aktíva1,27 mil.1,61 mil.2,05 mil.2,46 mil.2,57 mil.
Vlastné imanie288,4 tis.331,2 tis.192,1 tis.56,8 tis.210 tis.
Daň z príjmu8,7 tis.18,1 tis.03,8 tis.3,8 tis.
Zadlženosť77,2 %79,4 %90,6 %96,5 %91,7 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
1,14 mil.
Výsledok hospodárenia
−47,2 tis.
Aktíva
2,57 mil.
Vlastné imanie
210 tis.
Daň z príjmu
3,8 tis.
Zadlženosť
91,7 %

2024

Tržby
1,07 mil.
Výsledok hospodárenia
−135 tis.
Aktíva
2,46 mil.
Vlastné imanie
56,8 tis.
Daň z príjmu
3,8 tis.
Zadlženosť
96,5 %

2023

Tržby
1,27 mil.
Výsledok hospodárenia
−139,1 tis.
Aktíva
2,05 mil.
Vlastné imanie
192,1 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
90,6 %

2022

Tržby
1,23 mil.
Výsledok hospodárenia
44,7 tis.
Aktíva
1,61 mil.
Vlastné imanie
331,2 tis.
Daň z príjmu
18,1 tis.
Zadlženosť
79,4 %

2021

Tržby
1,16 mil.
Výsledok hospodárenia
22,1 tis.
Aktíva
1,27 mil.
Vlastné imanie
288,4 tis.
Daň z príjmu
8,7 tis.
Zadlženosť
77,2 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 03. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registráciebez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 03. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API