Súhrn
- Vznik
- 15. 02. 197155 rokov 8 mesiacov v registri
- Právna forma
- Družstvokód 205
- Otvorený dlh
- áno4 zdroje · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 38 222 €2025
- Oznámenia
- 2020 oznámení vo Vestníku
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- Roľnícke družstvo Klenovec „v konkurze“
- identifikačné číslo organizácie
- 00201839
- daňové identifikačné číslo
- 2020470408
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2020470408
- Sídlo
- ul. 1.mája 566, 98055 Klenovec, Slovenská republika
- Územie
- Klenovecokres Rimavská SobotaBanskobystrický kraj
- Právna forma
- Družstvo (205)
- Vznik
- 15. 02. 1971
- V registri
- 55 rokov 8 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Banská Bystrica, oddiel: Dr, vložka č. 285/S - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 597492
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| - poľnohospodárska výroba a lesníctvo vrátane predaja nespracovaných poľnohospodárskych a lesných výrobkov na účely spracovanie a ďalšieho predaja | 05. 04. 1993 | — |
| - účtovnícke práce | 05. 04. 1993 | — |
| - obchodná činnosť s tovarom mimo koncesovaných a viazaných | 05. 04. 1993 | — |
| - úprava a spracovanie mlieka - výroba mliečnych výrobkov | 05. 04. 1993 | — |
| - opravy poľnohospodárskych strojov a motorových vozidiel | 05. 04. 1993 | — |
| - výroba stavebno - stolárska a tesárska stolárstvo | 05. 04. 1993 | — |
| - cestná nákladná doprava | 05. 04. 1993 | — |
| - závodné stravovanie | 05. 04. 1993 | — |
| - prevádzkovanie občerstvenia | 05. 04. 1993 | — |
| - prevádzkovanie bufetu | 05. 04. 1993 | — |
- Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
- partner verejného sektora · zapísaný od 26. 08. 2017
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2020470408 | 11. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 01. 01. 1993 |
| daňové identifikačné číslo | 2020470408 | 10. 09. 2026 | — | 01. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 03. 05. 2026 (rok porušenia 2024).
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Pohľadávky štátu Všeobecná zdravotná poisťovňa Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Pohľadávky štátu | od 16. 09. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | od 13. 09. 2026 otvorený | 31. 10. 2026 |
| Sociálna poisťovňa | od 11. 09. 2026 otvorený | 26. 10. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.
Pohľadávky štátu
- od 16. 09. 2026 otvorená
Platená vrstva
Pohľadávky štátu
správca, rezort, suma, splatnosť, právny dôvod
skryté
Vyžaduje predplatné
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 prehĺbila stratu na −18 176 € a znížila tržby o ▼56 % na 38,2 tisíc eur.
Tržby
38 222 €
▼ 56,3 %Výsledok hospodárenia
−18 176 €
▼ 18,4 %Aktíva
45 739 €
▼ 28,3 %Vlastné imanie
−39 786 €
▼ 84,1 %Zadlženosť
187,0 %
Hrubá marža
−47,6 %
Čistá marža
−47,6 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2019Závierka v registri účtovných závierok | 2020Závierka v registri účtovných závierok | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 1,13 mil. | 1,2 mil. | 1,27 mil. | 87,4 tis. | 38,2 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 850 | 148 | −116,9 tis. | −15,3 tis. | −18,2 tis. |
| Aktíva | 5,85 mil. | 5,47 mil. | 5,66 mil. | 63,8 tis. | 45,7 tis. |
| Vlastné imanie | 400 tis. | 383,8 tis. | 268,9 tis. | −21,6 tis. | −39,8 tis. |
| Daň z príjmu | 4 tis. | 9,6 tis. | 0 | 0 | 0 |
| Zadlženosť | 85,5 % | 85,9 % | 89,4 % | 133,9 % | 187,0 % |
aj 2014–2018 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 38,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −18,2 tis.
- Aktíva
- 45,7 tis.
- Vlastné imanie
- −39,8 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 187,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 87,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −15,3 tis.
- Aktíva
- 63,8 tis.
- Vlastné imanie
- −21,6 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 133,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 1,27 mil.
- Výsledok hospodárenia
- −116,9 tis.
- Aktíva
- 5,66 mil.
- Vlastné imanie
- 268,9 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 89,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2020
- Tržby
- 1,2 mil.
- Výsledok hospodárenia
- 148
- Aktíva
- 5,47 mil.
- Vlastné imanie
- 383,8 tis.
- Daň z príjmu
- 9,6 tis.
- Zadlženosť
- 85,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2019
- Tržby
- 1,13 mil.
- Výsledok hospodárenia
- 850
- Aktíva
- 5,85 mil.
- Vlastné imanie
- 400 tis.
- Daň z príjmu
- 4 tis.
- Zadlženosť
- 85,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2018 — v pláne Štandard
05
Obchodný vestník
20 oznámení
17. 04. 2025
Zápisnica zo zasadnutia veriteľského výboru konkurz
21. 02. 2025
Iné zverejnenie konkurz
21. 02. 2025
Iné zverejnenie konkurz
18. 02. 2025
Zápisnica zo zasadnutia veriteľského výboru konkurz
31. 01. 2025
Návrh čiastkového rozvrhu výťažku z oddelenej podstaty konkurz
04. 11. 2024
Iné zverejnenie konkurz
04. 11. 2024
Iné zverejnenie konkurz
04. 11. 2024
Iné zverejnenie konkurz
04. 11. 2024
Iné zverejnenie konkurz
04. 11. 2024
Iné zverejnenie konkurz
04. 11. 2024
Doplnenie súpisu všeobecnej podstaty konkurz
09. 10. 2024
Rozhodnutie konkurz
12. 08. 2024
Oznámenie o zostavení zoznamu pohľadávok proti podstate a zámere zostaviť rozvrh z oddelenej podstaty konkurz
12. 03. 2024
Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz
30. 11. 2023
Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz
30. 11. 2023
Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz
30. 11. 2023
Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz
30. 11. 2023
Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz
30. 11. 2023
Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz
02. 11. 2023
Oznámenie o doručení prihlášky po uplynutí základnej prihlasovacej lehoty konkurz
Oznámenia sú prevzaté z Obchodného vestníka bez úpravy. Stav konania z nich nevyplýva — overte ho v zdroji.
povinná doložkaTexty zverejnené v Obchodnom vestníku majú informatívny charakter a nie sú právne záväzné. Autoritatívnym zdrojom je Obchodný vestník na justice.gov.sk.
06
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
07
Prepojenia
08
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
09
Zdroje a platnosť dát
platné k 02. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Centrálny register pohľadávok štátu | Dlhy | otvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúcia | crps.pohladavkystatu.sk |
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | Dlhy | Ekosystém Slovensko.Digital povinná atribúcia | ekosystem.slovensko.digital |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
| Obchodný vestník | Obchodný vestník | Podmienky Obchodného vestníka povinná doložka | justice.gov.sk/ov |
Údaje platné k 02. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).
povinná doložkaTexty zverejnené v Obchodnom vestníku majú informatívny charakter a nie sú právne záväzné. Autoritatívnym zdrojom je Obchodný vestník na justice.gov.sk.