prezri.sk

platné k 04. 11. 2026

BeOak by Javorina, výrobné družstvo

identifikačné číslo organizácie 00168599aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
08. 06. 195472 rokov 4 mesiace v registri
Právna forma
Družstvokód 205
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 12. 10. 2026
Tržby
3 011 285 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
BeOak by Javorina, výrobné družstvo
identifikačné číslo organizácie
00168599
daňové identifikačné číslo
2020515552
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2020515552
Sídlo
Továrenská 29, 05901 Spišská Belá, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Družstvo (205)
Vznik
08. 06. 1954
V registri
72 rokov 4 mesiace
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Prešov, oddiel: Dr, vložka č. 224/P
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
781717
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
- výroba drevených obalov a prepravných skríň23. 06. 1993—
- výroba prvkov pre montované stavby z dreva a ostatných ľahkých materiálov23. 06. 1993—
- výroba výrobkov stavebno stolárskych23. 06. 1993—
- výroba výrobkov ozdobníckych drevených v kombinácií s inými materiálmi23. 06. 1993—
- výroba výrobkov užitého umenia z dreva23. 06. 1993—
- výroba spoločenských hier a hračiek z dreva a iných materiálov23. 06. 1993—
- projektovanie interiérov a nábytku23. 06. 1993—
- opravy nábytku z dreva a ostatných materiálov23. 06. 1993—
- brúsenie drevoobrábacích nástrojov23. 06. 1993—
- nákup a predaj nábytku a bytových doplnkov23. 06. 1993—
- nákup a predaj stavebno stolárskych výrobkov23. 06. 1993—
- nákup a predaj ostatných drevárskych výrobkov23. 06. 1993—
- nákup a predaj drevených obalov23. 06. 1993—
- predaj výrobkov ozdobníckych drevených v kombinácií s inými materiálmi23. 06. 1993—
- predaj výrobkov užitého umenia z dreva23. 06. 1993—
- predaj hračiek a spoločenských hier z dreva a iných materiálov23. 06. 1993—
- predaj partiového tovaru23. 06. 1993—
- výroba nábytku z dreva a ostatných materiálov23. 06. 1993—
- výroba ostatných drevárskych výrobkov23. 06. 1993—
- sušenie reziva11. 06. 1998—
- prenájom nebytových priestorov so službami11. 06. 1998—
sprostredkovanie obchodu v rozsahu voľných živností26. 03. 2004—
vnútroštátna cestná nákladná doprava01. 04. 2006—
medzinárodná cestná preprava tovaru01. 04. 2006—
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností27. 07. 2007—
kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností27. 07. 2007—
výroba a predaj drevených brikiet27. 07. 2007—
Výskum a vývoj v oblasti prírodných, technických, spoločenských a humanitných vied10. 10. 2023—
Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
partner verejného sektora · zapísaný od 22. 12. 2021

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2020515552: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2020515552: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020515552IČ DPH SK2020515552Obdobia daňových registráciíDIČ 2020515552: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2020515552: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020515552IČ DPH SK2020515552Obdobia daňových registráciíDIČ 2020515552: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2020515552: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020515552IČ DPH SK2020515552
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202051555211. 09. 2026—04. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 01. 01. 1993
daňové identifikačné číslo202051555210. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026 do 14. 09. 2026, naposledy v zozname 11. 09. 2026; od 12. 10. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026 do 31. 08. 2026, naposledy v zozname 31. 07. 2026.Sociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026 do 14. 09. 2026, naposledy v zozname 11. 09. 2026; od 12. 10. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026 do 31. 08. 2026, naposledy v zozname 31. 07. 2026.Sociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026 do 14. 09. 2026, naposledy v zozname 11. 09. 2026; od 12. 10. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026 do 31. 08. 2026, naposledy v zozname 31. 07. 2026.Sociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Sociálna poisťovňaod 12. 10. 2026 otvorený02. 11. 2026
Sociálna poisťovňa11. 09. 2026 – 14. 09. 2026 ukončené11. 09. 2026
Finančná správa SR31. 07. 2026 – 31. 08. 2026 ukončené31. 07. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 sa zo straty dostalo na zisk 14 636 € a znížila tržby o ▼2 % na 3,01 mil. €.

Tržby

3 011 285 €

▼ 1,8 %

Výsledok hospodárenia

14 636 €

▲ 104,1 %

Aktíva

5 245 462 €

▲ 10,2 %

Vlastné imanie

3 279 296 €

▲ 24,5 %

Zadlženosť

35,7 %

Hrubá marža

−2,3 %

Čistá marža

0,5 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 3 072 555 €. 2022: tržby 3 538 278 €. 2023: tržby 2 366 142 €. 2024: tržby 3 067 580 €. 2025: tržby 3 011 285 €.5 mil.2,5 mil.03,07 mil.3,54 mil.2,37 mil.3,07 mil.3,01 mil.20212022202320242025Tržby2021: tržby 3 072 555 €. 2022: tržby 3 538 278 €. 2023: tržby 2 366 142 €. 2024: tržby 3 067 580 €. 2025: tržby 3 011 285 €.5 mil.2,5 mil.03,07 mil.3,54 mil.2,37 mil.3,07 mil.3,01 mil.20212022202320242025Tržby2021: tržby 3 072 555 €. 2022: tržby 3 538 278 €. 2023: tržby 2 366 142 €. 2024: tržby 3 067 580 €. 2025: tržby 3 011 285 €.5 mil.2,5 mil.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 66 260 €. 2022: výsledok hospodárenia 185 349 €. 2023: výsledok hospodárenia −61 323 €. 2024: výsledok hospodárenia −357 303 €. 2025: výsledok hospodárenia 14 636 €.200 tis.0−500 tis.+66,3 tis.+185,3 tis.−61,3 tis.−357,3 tis.+14,6 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 66 260 €. 2022: výsledok hospodárenia 185 349 €. 2023: výsledok hospodárenia −61 323 €. 2024: výsledok hospodárenia −357 303 €. 2025: výsledok hospodárenia 14 636 €.200 tis.0−500 tis.+66,3 tis.−61,3 tis.+14,6 tis.202120232025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 66 260 €. 2022: výsledok hospodárenia 185 349 €. 2023: výsledok hospodárenia −61 323 €. 2024: výsledok hospodárenia −357 303 €. 2025: výsledok hospodárenia 14 636 €.200 tis.0−500 tis.20222025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 2 118 079 €, vlastné imanie 654 057 €. 2022: aktíva 1 740 740 €, vlastné imanie 839 406 €. 2023: aktíva 4 782 431 €, vlastné imanie 2 942 262 €. 2024: aktíva 4 760 795 €, vlastné imanie 2 634 701 €. 2025: aktíva 5 245 462 €, vlastné imanie 3 279 296 €.10 mil.5 mil.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 2 118 079 €, vlastné imanie 654 057 €. 2022: aktíva 1 740 740 €, vlastné imanie 839 406 €. 2023: aktíva 4 782 431 €, vlastné imanie 2 942 262 €. 2024: aktíva 4 760 795 €, vlastné imanie 2 634 701 €. 2025: aktíva 5 245 462 €, vlastné imanie 3 279 296 €.10 mil.5 mil.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 2 118 079 €, vlastné imanie 654 057 €. 2022: aktíva 1 740 740 €, vlastné imanie 839 406 €. 2023: aktíva 4 782 431 €, vlastné imanie 2 942 262 €. 2024: aktíva 4 760 795 €, vlastné imanie 2 634 701 €. 2025: aktíva 5 245 462 €, vlastné imanie 3 279 296 €.10 mil.5 mil.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 446 193 €, zásoby 1 136 157 €, pohľadávky 78 554 €, finančné účty 452 115 €. 2022: dlhodobý majetok 416 923 €, zásoby 1 021 164 €, pohľadávky 130 425 €, finančné účty 162 141 €. 2023: dlhodobý majetok 3 224 184 €, zásoby 1 399 427 €, pohľadávky 129 119 €, finančné účty 20 976 €. 2024: dlhodobý majetok 3 315 244 €, zásoby 1 255 840 €, pohľadávky 120 316 €, finančné účty 52 862 €. 2025: dlhodobý majetok 3 622 092 €, zásoby 1 253 204 €, pohľadávky 322 383 €, finančné účty 9 038 €.10 mil.5 mil.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 446 193 €, zásoby 1 136 157 €, pohľadávky 78 554 €, finančné účty 452 115 €. 2022: dlhodobý majetok 416 923 €, zásoby 1 021 164 €, pohľadávky 130 425 €, finančné účty 162 141 €. 2023: dlhodobý majetok 3 224 184 €, zásoby 1 399 427 €, pohľadávky 129 119 €, finančné účty 20 976 €. 2024: dlhodobý majetok 3 315 244 €, zásoby 1 255 840 €, pohľadávky 120 316 €, finančné účty 52 862 €. 2025: dlhodobý majetok 3 622 092 €, zásoby 1 253 204 €, pohľadávky 322 383 €, finančné účty 9 038 €.10 mil.5 mil.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 446 193 €, zásoby 1 136 157 €, pohľadávky 78 554 €, finančné účty 452 115 €. 2022: dlhodobý majetok 416 923 €, zásoby 1 021 164 €, pohľadávky 130 425 €, finančné účty 162 141 €. 2023: dlhodobý majetok 3 224 184 €, zásoby 1 399 427 €, pohľadávky 129 119 €, finančné účty 20 976 €. 2024: dlhodobý majetok 3 315 244 €, zásoby 1 255 840 €, pohľadávky 120 316 €, finančné účty 52 862 €. 2025: dlhodobý majetok 3 622 092 €, zásoby 1 253 204 €, pohľadávky 322 383 €, finančné účty 9 038 €.10 mil.5 mil.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 654 057 €, dlhodobé záväzky 358 889 €, krátkodobé záväzky 1 029 581 €. 2022: vlastné imanie 839 406 €, dlhodobé záväzky 116 772 €, krátkodobé záväzky 729 841 €. 2023: vlastné imanie 2 942 262 €, dlhodobé záväzky 760 343 €, krátkodobé záväzky 933 402 €. 2024: vlastné imanie 2 634 701 €, dlhodobé záväzky 530 508 €, krátkodobé záväzky 1 489 339 €. 2025: vlastné imanie 3 279 296 €, dlhodobé záväzky 448 323 €, krátkodobé záväzky 1 423 262 €.10 mil.5 mil.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 654 057 €, dlhodobé záväzky 358 889 €, krátkodobé záväzky 1 029 581 €. 2022: vlastné imanie 839 406 €, dlhodobé záväzky 116 772 €, krátkodobé záväzky 729 841 €. 2023: vlastné imanie 2 942 262 €, dlhodobé záväzky 760 343 €, krátkodobé záväzky 933 402 €. 2024: vlastné imanie 2 634 701 €, dlhodobé záväzky 530 508 €, krátkodobé záväzky 1 489 339 €. 2025: vlastné imanie 3 279 296 €, dlhodobé záväzky 448 323 €, krátkodobé záväzky 1 423 262 €.10 mil.5 mil.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 654 057 €, dlhodobé záväzky 358 889 €, krátkodobé záväzky 1 029 581 €. 2022: vlastné imanie 839 406 €, dlhodobé záväzky 116 772 €, krátkodobé záväzky 729 841 €. 2023: vlastné imanie 2 942 262 €, dlhodobé záväzky 760 343 €, krátkodobé záväzky 933 402 €. 2024: vlastné imanie 2 634 701 €, dlhodobé záväzky 530 508 €, krátkodobé záväzky 1 489 339 €. 2025: vlastné imanie 3 279 296 €, dlhodobé záväzky 448 323 €, krátkodobé záväzky 1 423 262 €.10 mil.5 mil.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 21 871 €. 2022: daň z príjmu 45 947 €. 2023: daň z príjmu −8 045 €. 2024: daň z príjmu −37 346 €. 2025: daň z príjmu −83 206 €.50 tis.0−100 tis.21,9 tis.45,9 tis.−8 tis.−37,3 tis.−83,2 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 21 871 €. 2022: daň z príjmu 45 947 €. 2023: daň z príjmu −8 045 €. 2024: daň z príjmu −37 346 €. 2025: daň z príjmu −83 206 €.50 tis.0−100 tis.21,9 tis.45,9 tis.−8 tis.−37,3 tis.−83,2 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 21 871 €. 2022: daň z príjmu 45 947 €. 2023: daň z príjmu −8 045 €. 2024: daň z príjmu −37 346 €. 2025: daň z príjmu −83 206 €.50 tis.0−100 tis.202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby3,07 mil.3,54 mil.2,37 mil.3,07 mil.3,01 mil.
Výsledok hospodárenia66,3 tis.185,3 tis.−61,3 tis.−357,3 tis.14,6 tis.
Aktíva2,12 mil.1,74 mil.4,78 mil.4,76 mil.5,25 mil.
Vlastné imanie654,1 tis.839,4 tis.2,94 mil.2,63 mil.3,28 mil.
Daň z príjmu21,9 tis.45,9 tis.−8 tis.−37,3 tis.−83,2 tis.
Zadlženosť65,6 %48,6 %35,4 %42,4 %35,7 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
3,01 mil.
Výsledok hospodárenia
14,6 tis.
Aktíva
5,25 mil.
Vlastné imanie
3,28 mil.
Daň z príjmu
−83,2 tis.
Zadlženosť
35,7 %

2024

Tržby
3,07 mil.
Výsledok hospodárenia
−357,3 tis.
Aktíva
4,76 mil.
Vlastné imanie
2,63 mil.
Daň z príjmu
−37,3 tis.
Zadlženosť
42,4 %

2023

Tržby
2,37 mil.
Výsledok hospodárenia
−61,3 tis.
Aktíva
4,78 mil.
Vlastné imanie
2,94 mil.
Daň z príjmu
−8 tis.
Zadlženosť
35,4 %

2022

Tržby
3,54 mil.
Výsledok hospodárenia
185,3 tis.
Aktíva
1,74 mil.
Vlastné imanie
839,4 tis.
Daň z príjmu
45,9 tis.
Zadlženosť
48,6 %

2021

Tržby
3,07 mil.
Výsledok hospodárenia
66,3 tis.
Aktíva
2,12 mil.
Vlastné imanie
654,1 tis.
Daň z príjmu
21,9 tis.
Zadlženosť
65,6 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 04. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API